wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

17°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Termin zgłoszeń do Pucharu Lata wydłużony

Termin zgłoszeń do Pucharu Lata wydłużony
 

Wszystkich chętnych i małych i dużych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Pucharu Lata. Osoby chętne do wzięcia udziału proszone są o zgłaszanie zespołów, wypełnienie karty zgłoszeniowej.

W przypadku młodzieży, która nie ukończyła 18 lat niezbędne są zgody rodziców. Konieczne jest też zapoznanie się z regulaminem zawodów. Przez całe wakacje na Orlikach będą rozgrywane mecze, z których wyłonimy Mistrza.

reklama

Patrz: Puchar Lata na Orlikach

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 7 lipca 2014. (poniedziałek) o godzinie 9-tej. Formularze dostarczamy do biura OSiR Turek, ul. Sportowa 9a.

W ubiegłym roku w kategorii Szkoły Podstawowe zwyciężyła drużyna „MKS Trampkarz Młodszy I”. W kategorii Gimnazja zwyciężyła drużyna „Rekiny Grenlandzkie”. W kategorii OPEN zwyciężyła drużyna „KKP Starsza Młodzież”. 

Podobne artykuły

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy...

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów...

19 lip.
Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

6 lip.
W strugach deszczu walczyli w Turnieju...

W strugach deszczu walczyli w Turnieju Charytatywnym...

14 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama