niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

5°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Zagrają by pomóc Sebastianowi

Zagrają by pomóc Sebastianowi - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

7 zespołów zgłosiło się do udziału w turnieju zorganizowanym przez Lokalne Porozumienie Samorządowe. Mecze zostaną rozegrane w sobotę, 9 sierpnia, w Słodkowie. Pieniądze zebrane w turnieju zostaną przekazane na pomoc Sebastianowi Blochowi-Bartczakowi.

W przypadku poważnej choroby bardzo ważne jest wsparcie – nie tylko materialne, ale również duchowe. Solidarność, empatia i chęć pomocy dają niezwykle ważną świadomość, że nie jest się osamotnionym w walce o swoje zdrowie i życie. Doskonale wiedzą o tym również działacze LPS-u z Andrzejem Wojtkowiakiem na czele, organizując po raz kolejny charytatywny turniej piłki nożnej.

reklama

Mecze zostaną rozegrane w sobotę, 9 sierpnia od godz. 13.00 na boisku „Orlik” w Słodkowie. Jest to doskonała okazja, by pomóc i... doskonale się bawić! Zdrowa rywalizacja, sportowe emocje i miła atmosfera – gwarantowane!

Poza zwykłymi pucharami przewidziana jest specjalna nagroda ufundowana przez panią prezes Fundacji Złota Godzina, Emilię Derucką-Kołatę. Wolontariusze z fundacji będą również zabezpieczać medycznie wydarzenie.

Cel jest jak najbardziej szczytny i wart zaangażowania – pomóż Sebastianowi i baw się razem z nami podczas piłkarskich rozgrywek!

Podobne artykuły

Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend...

Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend w...

16 wrz.
Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

8 wrz.
Weekend pełen wrażeń!  Zawodnicy Tura 1921...

Weekend pełen wrażeń! Zawodnicy Tura 1921 Turek...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama