czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Dzieci Dawida wywalczyły Puchar Lata

Dzieci Dawida wywalczyły Puchar Lata - Foto: ma
Foto: ma 

W niedzielę 24 sierpnia na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Turku odbyła się IV edycja „Pucharu Lata na Orlikach”. Na przekór pogodzie młodzi sportowcy dali z siebie wszystko, rozgrywając mecze mimo ulewnego deszczu.

W rywalizacji udział wzięło 10 drużyn, wśród których najlepsza okazała się ekipa Dzieci Dawida, zdobywając puchar i zaszczytne pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się Słodków, na trzeciej team o wdzięcznej nazwie Duchowo Mocni. Czwarte miejsce w rywalizacji zajął Grzymiszew.

reklama

Nagrodzono także najlepszego strzelca, którym okazał się Benjamin Trzepacz z drużyny Dzieci Dawida. Po ponad dwugodzinnej rywalizacji dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku Krzysztof Kolenda wraz z Wójtem Gminy Turek Karolem Mikołajczykiem i głównym sędzią, Andrzejem Wojtkowiakiem wręczyli puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Organizatorami turnieju są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku, Urząd Gminy Turek, a także Urząd Miejski w Turku. Udział w rozgrywkach wzięli nie tylko starsi zawodnicy, ale również uczniowie szkół podstawowych, na co dzień trenujący w Młodziku Starszym I i Młodziku Starszym II klubu MKS Tur 1921 Turek.

Integracja drużyn zróżnicowanych wiekowo, zdrowa rywalizacja i przede wszystkim dobra zabawa przyciągnęły na boisko sporą grupę młodych piłkarzy, którzy mogli sprawdzić swoje umiejętności.

ma

Podobne artykuły

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w "Czwórce"

z wczoraj

"Czwórka" dla lasu i dla ludzi

21 wrz.
Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama