piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Dzieci Dawida wywalczyły Puchar Lata

Dzieci Dawida wywalczyły Puchar Lata - Foto: ma
Foto: ma 

W niedzielę 24 sierpnia na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Turku odbyła się IV edycja „Pucharu Lata na Orlikach”. Na przekór pogodzie młodzi sportowcy dali z siebie wszystko, rozgrywając mecze mimo ulewnego deszczu.

W rywalizacji udział wzięło 10 drużyn, wśród których najlepsza okazała się ekipa Dzieci Dawida, zdobywając puchar i zaszczytne pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się Słodków, na trzeciej team o wdzięcznej nazwie Duchowo Mocni. Czwarte miejsce w rywalizacji zajął Grzymiszew.

reklama

Nagrodzono także najlepszego strzelca, którym okazał się Benjamin Trzepacz z drużyny Dzieci Dawida. Po ponad dwugodzinnej rywalizacji dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku Krzysztof Kolenda wraz z Wójtem Gminy Turek Karolem Mikołajczykiem i głównym sędzią, Andrzejem Wojtkowiakiem wręczyli puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Organizatorami turnieju są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku, Urząd Gminy Turek, a także Urząd Miejski w Turku. Udział w rozgrywkach wzięli nie tylko starsi zawodnicy, ale również uczniowie szkół podstawowych, na co dzień trenujący w Młodziku Starszym I i Młodziku Starszym II klubu MKS Tur 1921 Turek.

Integracja drużyn zróżnicowanych wiekowo, zdrowa rywalizacja i przede wszystkim dobra zabawa przyciągnęły na boisko sporą grupę młodych piłkarzy, którzy mogli sprawdzić swoje umiejętności.

ma

Foto: ma2
Foto: ma3
Foto: ma4
Foto: ma5
Foto: ma6
Foto: ma7
Foto: ma8
Foto: ma9
Foto: ma10
Foto: ma11
Foto: ma12
Foto: ma13

Podobne artykuły

Praca czeka na dyrektora. Wiosenny wysyp...

Praca czeka na dyrektora. Wiosenny wysyp konkursów w...

25 mrz.
Pływające rodzeństwo z Turku docenione na...

Pływające rodzeństwo z Turku docenione na...

7 mrz.
Uczeń

Uczeń "czwórki" z III miejscem w Ogólnopolskim...

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama