czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Karate: Najlepsi z Najlepszych

Karate: Najlepsi z Najlepszych
 

Już po raz dwudziesty odbył się letni obóz karate kyokushin w którym uczestniczyło ponad  80 zawodników. Tradycyjnie karatecy udali się do Powidza, gdzie trenowali i wypoczywali korzystając z kąpieli słonecznych i wodnych w najczyściejszym jeziorze wielkopolskim.

W tym roku uczestniczyli tez młodzi judocy i kickbokserzy. Zajęcia prowadzili trenerzy Dariusz Jasiakiewicz, sensei Maciej Kowalczyk, Sebastina Szewczyk, Kamil Więcławek, Artur Mikołajczak i Robert Gruszka. W czasie wolnym zabawy organizowała i sprawowała opiekę pedagogiczną Bożena Jasiakiewicz, a nad bezpieczeństwem wszystkich czuwała pani pielęgniarką Hanna Fret.

reklama

Przez cały czas trwania obozu pogoda była rewelacyjna i doskonale pozwalała na planowanie treningów Karate, Kickboxing, Moden Combat i Judo , gier i zabaw oraz wycieczek koleją wąskotorową wokół jezior powidzkich. Podczas obozu starsi zawodnicypoznawali tajniki treningów crossfitowych, które prowadził multimedalista mistrzostw Polski i uczestnik  Mistrzostw Świata i Europy Maciej Kowalczyk.

Nie zabrakło tez turniejów piłkarskich z podziałem na grupy wiekowe na nowo wybudowanym Orliku. Najwięcej emocji wzbudziły treningi w jeziorze i trening mocno nocny w godzinach 2.00-3.00.

Na zakończenie obozu odbył się bardzo rygorystyczny chrzest na samuraja w którym uczestniczyli Ci , którzy byli pierwszy raz na obozie. Obyło się też ognisko na górze zamkowej i tradycyjnie pieczenie kiełbasek połączone z występami kabaretów obozowych. 

reklama

Obozowiczów odwiedził też sponsor klubu Antoni Zesiuk- wytwórca lodów i mrożonek, który dostarczył wszystkim mega wielkie lody, które zostały zjedzone z wielkim smakiem w pierwszej kolejności przez najmłodszych karateków.

W ostatnim dniu odbył się egzaminie na wyższe pasy  o zupełnie odmiennej formie jak dotychczas. Wszyscy jego uczestnicy zdali na medal, uzyskując  nowe pasy OZK Poznań.

Zarząd klubu dziękuję za wsparcie Burmistrzowi Turku, Tuliszkowa, OSP Turek, sklepowi Sportowemu z ulicy 3 Maja, PGKiM Turek, Wójtowi Gminy Malanów i innym darczyńcą pragnących zachować anonimowość.

Więcej zdjęć na www.karateturek.pl . Korzystając z okazji zapraszamy do sekcji klubów w ramach nowych naborów 2014/15. Klub nie prowadzi działalności gospodarczej.

Podobne artykuły

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do...

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

10 sierp.
Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama