Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Karate: Najlepsi z Najlepszych

Karate: Najlepsi z Najlepszych
 

Już po raz dwudziesty odbył się letni obóz karate kyokushin w którym uczestniczyło ponad  80 zawodników. Tradycyjnie karatecy udali się do Powidza, gdzie trenowali i wypoczywali korzystając z kąpieli słonecznych i wodnych w najczyściejszym jeziorze wielkopolskim.

W tym roku uczestniczyli tez młodzi judocy i kickbokserzy. Zajęcia prowadzili trenerzy Dariusz Jasiakiewicz, sensei Maciej Kowalczyk, Sebastina Szewczyk, Kamil Więcławek, Artur Mikołajczak i Robert Gruszka. W czasie wolnym zabawy organizowała i sprawowała opiekę pedagogiczną Bożena Jasiakiewicz, a nad bezpieczeństwem wszystkich czuwała pani pielęgniarką Hanna Fret.

reklama

Przez cały czas trwania obozu pogoda była rewelacyjna i doskonale pozwalała na planowanie treningów Karate, Kickboxing, Moden Combat i Judo , gier i zabaw oraz wycieczek koleją wąskotorową wokół jezior powidzkich. Podczas obozu starsi zawodnicypoznawali tajniki treningów crossfitowych, które prowadził multimedalista mistrzostw Polski i uczestnik  Mistrzostw Świata i Europy Maciej Kowalczyk.

Nie zabrakło tez turniejów piłkarskich z podziałem na grupy wiekowe na nowo wybudowanym Orliku. Najwięcej emocji wzbudziły treningi w jeziorze i trening mocno nocny w godzinach 2.00-3.00.

Na zakończenie obozu odbył się bardzo rygorystyczny chrzest na samuraja w którym uczestniczyli Ci , którzy byli pierwszy raz na obozie. Obyło się też ognisko na górze zamkowej i tradycyjnie pieczenie kiełbasek połączone z występami kabaretów obozowych. 

Obozowiczów odwiedził też sponsor klubu Antoni Zesiuk- wytwórca lodów i mrożonek, który dostarczył wszystkim mega wielkie lody, które zostały zjedzone z wielkim smakiem w pierwszej kolejności przez najmłodszych karateków.

reklama

W ostatnim dniu odbył się egzaminie na wyższe pasy  o zupełnie odmiennej formie jak dotychczas. Wszyscy jego uczestnicy zdali na medal, uzyskując  nowe pasy OZK Poznań.

Zarząd klubu dziękuję za wsparcie Burmistrzowi Turku, Tuliszkowa, OSP Turek, sklepowi Sportowemu z ulicy 3 Maja, PGKiM Turek, Wójtowi Gminy Malanów i innym darczyńcą pragnących zachować anonimowość.

Więcej zdjęć na www.karateturek.pl . Korzystając z okazji zapraszamy do sekcji klubów w ramach nowych naborów 2014/15. Klub nie prowadzi działalności gospodarczej.

2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama