sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Zawodniczki OSP Kalinowa wywalczyły brąz na Mistrzostwach Wielkopolski

Zawodniczki OSP Kalinowa wywalczyły brąz na Mistrzostwach Wielkopolski - archiwum prywatne OSP Kalinowa
archiwum prywatne OSP Kalinowa 

W dniu 6 września w Wągrowcu odbyły się V Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Choć lokalnym strażakom płci męskiej nie udało się znaleźć na podium, to o powiecie tureckim znów było głośno za sprawą równie uroczych co wysportowanych zawodniczek z Kalinowej.

W sobotnich zawodach uczestniczyły aż 64 drużyny – 33 męskie i 31 kobiecych. Standardowo rywalizacja toczyła się w dwóch konkurencjach. Umiejętności strażaków zweryfikowały ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami. W grupie C w klasyfikacji generalnej III miejsce zajęła OSP Kalinowa z łącznym wynikiem 110,395 pkt. Złoto i srebro wywalczyło OSP Dobrów i OSP Lądek.

reklama

W kategorii drużyn męskich (grupa A) na podium stanęły reprezentacje jednostek OSP Dobrów, Aleksandria i Borysławice. Zawodnicy z naszego powiatu czyli druhowie OSP Głuchów zajęli 13 miejsce.

AW
Źródło: zosprp.poznan.pl
Foto: OSP Kalinowa

Podobne artykuły

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

23 wrz.
Medale dla UKS Sprinter Słodków na...

Medale dla UKS Sprinter Słodków na Mistrzostwach...

23 wrz.
Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing...

Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing School już...

18 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama