niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

„Ruszamy Turek” z LPS!

„Ruszamy Turek” z LPS! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Już w najbliższą niedzielę, 21 września, odbędzie się IV edycja integracyjnego marszu nordic walking. Wydarzenie organizowane jest przez Lokalne Porozumienie Samorządowe i odbywa się pod hasłem „Ruszamy Turek!”. Start o godz. 10:00 z parkingu leśnego Zdrojki Lewe.

Turkowscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu przejdą ok 6 km, spokojnym tempem pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów. Marsz odbędzie się szlakami biegnącymi przez lasy Zdrojki Lewe.

reklama

Niedzielny wymarsz w las poprzedzi krótkie szkolenie z poprawnej techniki chodu z kijkami, którego podejmą się instruktorzy: Romualda Rynkiewicz, Dariusz Walaszek oraz Marcin Derucki.

Jeżeli uczestnicy wyrażą chęci, wspólne treningi będą odbywać się regularnie. Wszystko po to, aby stworzyć miłą atmosferę i dawać dobry przykład ludziom, którzy być może narzekają na kilka nadprogramowych kilogramów, ale wstydzą się uprawiać wybrany sport w samotności.

Start o godz. 10:00 z parkingu leśnego Zdrojki Lewe. 

„Ruszamy Turek” z LPS!

Podobne artykuły

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już...

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już w...

20 lt.
Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach!

Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach!

20-12-2019
Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny...

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł...

16-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama