piątek 15 listopada 2019

Amielii, Idalii, Leopolda

reklama
Wzorek

Maszerowali pomimo niepogody

Maszerowali pomimo niepogody - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Już po raz czwarty Lokalne Porozumienie Samorządowe wyruszyło w marsz rekreacyjno-integracyjny, który odbywa się pod hasłem "Ruszamy Turek!". Pomimo mało sympatycznej pogody, organizatorzy nie narzekali na brak uczestników.

W niedzielny poranek, 21 września, turkowscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu pokonali ponad 6 km. Marsz odbył się tym razem niezwykle spokojnym tempem, które narzucała uczestniczka w stanie błogosławionym. Zanim jednak wyruszono w głęboki las, okiem wyspecjalizowanych instruktorów przeprowadzono rozgrzewkę oraz instruktarz poprawnego chodu z kijami.

reklama

Po przejściu zaplanowanej trasy uczestnicy stwierdzili, że kolejne wyjście do lasu, nie odbędzie się z kijami, ale... z workami na śmieci, gdyż szlaki są strasznie zaśmiecone.

Podobne artykuły

Wideo: Włącz się w wielką akcję #sprzątaMY las....

Wideo: Włącz się w wielką akcję #sprzątaMY las....

17 wrz.
Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny...

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł...

16 czerw.
Okresowy zakaz wstępu do lasu - nadchodzi czas...

Okresowy zakaz wstępu do lasu - nadchodzi czas oprysku

24 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama