niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Maszerowali pomimo niepogody

Maszerowali pomimo niepogody - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Już po raz czwarty Lokalne Porozumienie Samorządowe wyruszyło w marsz rekreacyjno-integracyjny, który odbywa się pod hasłem "Ruszamy Turek!". Pomimo mało sympatycznej pogody, organizatorzy nie narzekali na brak uczestników.

W niedzielny poranek, 21 września, turkowscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu pokonali ponad 6 km. Marsz odbył się tym razem niezwykle spokojnym tempem, które narzucała uczestniczka w stanie błogosławionym. Zanim jednak wyruszono w głęboki las, okiem wyspecjalizowanych instruktorów przeprowadzono rozgrzewkę oraz instruktarz poprawnego chodu z kijami.

reklama

Po przejściu zaplanowanej trasy uczestnicy stwierdzili, że kolejne wyjście do lasu, nie odbędzie się z kijami, ale... z workami na śmieci, gdyż szlaki są strasznie zaśmiecone.

Podobne artykuły

Bezwzględny zakaz wstępu do lasów.  Zaostrzenie...

Bezwzględny zakaz wstępu do lasów. Zaostrzenie...

4 kw.
Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już...

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już w...

20 lt.
Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach!

Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach!

20-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama