niedziela 05 maja 2024

Irydy, Tamary, Waldemara

TUR: Bazner katem Kłodawy

Zawodnik Młodzików Starszych Bazner Gabriel zanotował świetny występ strzelił 2 gole i zanotował 2 asysty, nasz zespół wygrał 4:1

Początek meczu należał do naszego zespołu, w 4 minucie Bazner Gabriel ograł 4 zawodników z Kłodawy, wbiegł w pole karne i podał do Kurzawy, który strzelił do pustej bramki. W 10 minucie znów Bazner ograł kilku zawodników, wbiegł w pole karne lecz jego podanie zablokował obrońca. W dalszej części meczu swoje akcję mieli jeszcze Łożyński i Kurzawa lecz ten drugi wychodząc na czystą sytuację został sfaulowany przez obrońcę.

Druga część pierwszej połowy była w wykonaniu naszego zespołu bardzo chaotyczna, dużo nie dokładnych podań i fauli na zespole z Kłodawy, który stwarzał sytuację po rzutach rożnych i rzutach wolnych. Druga połowa rozpoczęła się znów świetnie dla naszego zespołu, świetne podanie Walczaka przejmuje Bazner i strzela gola. Po kilku minutach Bazner strzela swojego drugiego gola, bezpośrednio po rzucie rożnym.

Świetnie w drugiej połowie grał Rybak, najpierw obsłużył kilkoma świetnymi podaniami Baznera,  Krzyżostaniaka, a później sam miał sytuację lecz obrońcy w ostatniej chwili go zablokowali. Czwartego gola strzelił Krzyżostaniak po podaniu Baznera. Goście odpowiedzieli trafieniem z rzutu wolnego.

W pierwszej połowie za mało było odbiorów piłki i utrzymywania się przy niej, zawodnicy podejmowali złe decyzje. Zabrakło atakowania zawodnika, który posiadał piłkę. Po zmianie  kilku zawodników nasza gra w drugiej połowie uległa znacznej poprawie. Zawodnicy wyżej zaatakowali i szybko odbieraliśmy piłkę, to było nasze zadanie na drugą połowę i przyniosło to efekt w postacie 3 goli. Świetny mecz Baznera, jego umiejętności dały nam 3 punkty w tym meczu- powiedział po meczu trener Dawid Jóźwiak

Bramki: Bazner Gabriel x 2 ( z  rożnego Walczak Szymon), Kurzawa Jakub ( Bazner Gabriel), Krzyżostaniak Kacper ( Bazner Gabriel)

Skład:  Skoczylas Jakub, Chojnacki Patryk, Kurzawa Jakub, Stasiak Bartosz, Bazner Gabriel, Jaśkiewicz Patryk, Łukasik Miłosz, Walczak Szymon, Krzyżostaniak Kacper, Dybus Michał, Bednarek Kacper, Łożyński Bartosz, Krawiec Robert, Rybak Paweł, Frątczak Bartosz, Ćwikliński Bartosz.