niedziela 05 maja 2024

Irydy, Tamary, Waldemara

Zwycięstwo Juniorów Starszych MKS TUR 1921 TUREK

MKS Tur 1921 Turek 8–1 Sparta Barłogi
W dzisiejszym spotkaniu Juniorzy Starsi po raz kolejny udowodnili, że zasługują na pozycję lidera ligi. Podopieczni Dawida Jóźwiaka pokonali Spartę Barłogi 8:1 i z kompletem zwycięstw zakończyli rundę jesienną. Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerowi!

Mecz nie różnił się od innych spotkań rozgrywanych przez nasz zespół w tej rundzie. Od samego początku widać było całkowitą dominację naszego zespołu w posiadaniu piłki, sytuacjach i determinacji na boisku. Pierwsza połowa zakończyła się 4:0 po dwóch trafieniach Trzepacza i jednym Muszyńskiego i Przybylaka. Druga połowa też całkowicie zdominowana przez nasz zespół, czego efektem są kolejne 4 trafienia - 2 Trzepacza, po jednym Kubiaka, Młynarczyka. Goście w jedynej sytuacji jaką stworzyli przez cały mecz strzelili gola honorowego.
- Szkoda że runda się już kończy bo mam świetną passę zwycięstw i gra wygląda bardzo dobrze. Zawodnicy wykazali się w końcowych meczach taką determinacją jak byśmy walczyli o utrzymanie w lidze to mi bardzo imponuję. Za przykład można podać Szwedzkiego, który przy wyniku 4:0 pracował i walczył w środku, odbierając przeciwnikom piłkę w imponujący sposób - skomentował Dawid Jóźwiak.
Bramki:
Trzepacz Beniamin x 4 (Karny, Muszyński Patryk, Raźniewski Kamil), Muszyński Patryk (Szwedzki Michał), Przybylak Krystian (Trzepacz Beniamin), Młynarczyk Krzysztof, Kubiak Konrad (Stelmaszak Wiktor)
Skład:
Skoczylas Kamil (80 minuta Karbowski Dominik), Przybylak Krystian (55 minuta Młynarczyk Krzysztof), Trzepacz Beniamin, Kostrzewa Adam, Muszyński Patryk (60 minuta Krysztoforski Tomasz) , Szwedzki Michał (65 minuta Stelmaszak Wiktor), Młynarski Kuba (50 minuta Krótkiewicz Konrad), Zieliński Kamil (55 minuta Gruca Patryk), Tomczyk Hubert, Kaczmarek Przemysław, Raźniewski Kamil (46 minuta Kubiak Konrad)