środa 16 października 2019

Ambrożego, Florentyny, Gawła

reklama
Wzorek

Pierwszy Ogólnopolski Turniej Kickboxingu K1 w Tuliszkowie już za nami

Pierwszy Ogólnopolski Turniej Kickboxingu K1 w Tuliszkowie już za nami
 

W dniu 9 listopada 2014 roku odbył się Pierwszy  Ogólnopolski Turniej Kickboxingu K1 w Tuliszkowie. Jest to pierwszy  turniej w historii powiatu tureckiego. Zawody odbyły się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu i Polskiej Federacji Kyokushin  Karate.

Turniej odbył się hasłem STOP NARKOTYKOM. Organizatorami byli: Burmistrz Tuliszkowa Grzegorz Ciesielski, Komisariat Policji w Tuliszkowie, Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział terenowy w Turku, OSP Turek, Kluby Kyokushin Karate w Turku, Poznaniu, Władysławowie, Malanowie, Kole i OZK Poznań.

reklama

Zawody otworzyli Burmistrz Gminy i Miasta w Tuliszkowie Grzegorz Ciesielski i Komendant Komisariatu Dariusz Jasiakiewicz oraz Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Maćkowski. Medale wręczali Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Grzegorz Gibaszek, oraz jego zastępca mł. insp. Bogdan Kaczorowski oraz przedstawiciel Zarządu Powiatu Franciszek Pyziak.  Zawody były zorganizowane na zasadach gali bokserskiej, zawodnicy toczyli walki dwurundowe. Sędzią głównym zawodów był przedstawiciel PZKB Jerzy Bassa.

Łącznie stoczono na ringu 21 walk seniorskich.  W zawodach uczestniczyli zawodnicy  reprezentujący kluby z terenu całej Polski.  Do grana najlepszych zawodników z tytułem zwycięzcy wpisali  się  zawodnicy z Turku: Dominik Zomer, Paula Warzyniuk, Justyna Sokół, Łukasz Tyma oraz z Władysławowa - Jakub Szmagaj i Sebastian Zubek, których trenerem jest Kamil Więcławek i Sebastian Szewczyk.

Podziękowania dla licznie zgromadzonej widowni , która wypełniła trybuny  do ostatniego miejsca . Zarząd Klubu Sportów i Sztuk Walk Turku składa  podziękowania  włodarzom  Tuliszkowa za pomoc w organizacji, sponsorom,  OZK Poznań,  Tomaszowi Pałaszowie, Maciejowi Pieszakowi, Piekarni Kasztelan, Jarosławowi Bulskiemu (lekarzowi zawodów), Fundacji Złota Godzina, Uczennicom Gimnazjum w Brudzewie wraz z wychowawcami,  Robertowi Łajdeckiemu i wszystkim członkom Klubu Kyokushin Karate w Turku.

reklama

materiał prasowy

Obszerna fotorelacja z turnieju w materiale "Fighterzy walczyli w turnieju K1 w Tuliszkowie"

Podobne artykuły

Dwa złota i dwa brązy zdobyli Judocy z UKS Judo...

Dwa złota i dwa brązy zdobyli Judocy z UKS Judo w...

11 paźd.
Judocy z UKS Tuliszków na Mistrzostwach Młodzików

Judocy z UKS Tuliszków na Mistrzostwach Młodzików

7 paźd.
Gmina Tuliszków z dofinansowaniem na przebudowę...

Gmina Tuliszków z dofinansowaniem na przebudowę...

3 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama