wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

III Półmaraton wystartował

III Półmaraton wystartował - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Dziś, dokładnie o 10:00, z samego centrum Turku wystartował III Półmaraton Towarzyski organizowany przez pasjonatów biegów długodystansowych z naszego miasta.

Od samego początku noworoczny bieg organizowany jest przez Krzysztofa Tomaszewskiego i Zbigniewa Zająca, turkowskich miłośników biegania. Dziś pasjonaci udowodnili, że nie potrzebny jest żaden powód oraz ogromne wsparcie sponsorów, aby cieszyć się wspólnym biegiem wśród wielu innych biegaczy.

reklama

Z roku na rok wydarzenie przyciąga coraz więcej uczestników. W pierwszym półmaratonie pobiegło osób, a w drugim 30. Dziś, tradycyjnie z Placu Wojska Polskiego w Turku, wybiegło ponad 50 długodystansowców. Bieg zakończy się wspólnym ogniskiem w Porożu (gm. Malanów).

Patronat nad wydarzeniem objął portal Turek.net.pl

md

Podobne artykuły

Jeszcze tylko dziś szansa na udział w

Jeszcze tylko dziś szansa na udział w "Biegu Tropem...

17 wrz.
Biegli, czołgali się i przeprawiali przez...

Biegli, czołgali się i przeprawiali przez mokradła...

8 sierp.
Myślisz że jesteś prawdziwym twardzielem?...

Myślisz że jesteś prawdziwym twardzielem? Przekonamy...

22 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama