niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Grali w piłkę i zbierali dla WOŚP

Grali w piłkę i zbierali dla WOŚP
 

Doroczny turniej piłki halowej w trakcie którego kwestowano dla WOŚP w 2015 planowo miał się nie odbyć, jednak grupa pasjonatów piłki kopanej postanowiła się zorganizować i rozegrać turniej we własnym zakresie.

Tym sposobem w niedzielę od rana na hali przy Szkole Podstawowej im. Unicef  w Turku rozegrano kilka spotkań. Całą akcję skoordynował Zbigniew Korzeniowski, a ostatecznie stawiły się trzy drużyny: Galaktyczni, Medycy i Kawęczyn. Dzięki przychylności burmistrza Romualda Antosika, oraz Pani dyrektor Zdzisławy Kośli hala gimnastyczna została udostępniona na ten cel nieodpłatnie.

reklama

W systemie rozgrywek „każdy z każdym” najlepiej spisała się ekipa Kawęczyn. Każdy zespół wpłacił solidarnie określoną kwotę licząc od zawodnika i tak uzbierane 500PLN przekazano do Sztabu Orkiestry.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

17 wrz.
Trampkarz starszy Tura Turek przegrywa na...

Trampkarz starszy Tura Turek przegrywa na wyjeździe...

13 wrz.
Orliki Tura Turek miażdżą Wartę Dobrów aż 9 - 1

Orliki Tura Turek miażdżą Wartę Dobrów aż 9 - 1

12 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama