poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Strażacy zagrają w piłkę. Kto wywiezie puchar z Malanowa?

Strażacy zagrają w piłkę. Kto wywiezie puchar z Malanowa?
 

Do momentu organizacji zawodów OSP pozostało jeszcze nieco czasu, jednak już w najbliższą sobotę mieszkańcy najrozmaitszych zakątków naszego powiatu będą mogli pokibicować druhom. W dniu 28 lutego w hali sportowej w Malanowie odbędzie się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP. Początek imprezy o godz. 9:00.

Rozgrywki piłkarskie strażaków to bynajmniej nie impreza lokalna, ale ogólnopolska. By jednak pomarzyć o grze na tak wysokim etapie zmagań, trzeba najpierw przebrnąć przez eliminacje gminne. Potem przychodzi czas na turniej powiatowy.

reklama

W tym roku w tychże zmaganiach weźmie udział 12 zespołów. Wiemy już, które teamy zmierzą się w sobą już na początku powiatowych zmagań, gdyż w poniedziałek w Komendzie Powiatowej PSP  w Turku odbyła odprawa drużyn, przeprowadzona przez prezesa i wiceprezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Z OSP RP w Turku - Grzegorza Ciesielskiego i Jarosława Pasika. Podczas spotkania w drodze losowania utworzono 4 grupy turniejowe:

Grupa 1: OSP Targówka, OSP Galew, OSP Skęczniew
Grupa 2: OSP Słodków, OSP Wróblina, OSP Kalinowa,
Grupa C: OSP Grąbków, OSP Głuchów, OSP Boleszczyn,
Grupa D: Komisja ds. młodzieży, ZSP Mleczarnia, OSP Kuny                              
   
Na sobotni Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP zapraszają Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Turku i  Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie.

AW

Podobne artykuły

Porażka Tura 1921 Turek C1 na wyjazdowym...

Porażka Tura 1921 Turek C1 na wyjazdowym spotkaniu w...

z dzisiaj
Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy już w OSP Kotwasice

Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy już w OSP Kotwasice

26 wrz.
Plener Malarski w Malanowie. Rekordowa liczba...

Plener Malarski w Malanowie. Rekordowa liczba...

24 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama