poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Karate: Zgrupowanie w Kaczkach

Karate: Zgrupowanie w Kaczkach
 

W dnia 19-23 w Zespole Szkół w Kaczkach Średnich Okręgowy Związek Karate w Poznaniu w porozumieniu z Klubem Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcją Kyokushin Karate zorganizował i przeprowadził zgrupowanie szkoleniowe przed marcowymi Mistrzostwami Polski Zachodniej Kyokushin Karate, w których swój udział zapowiedziały czołowe kluby z sześciu województw.

Karatecy trenowali cztery razy dziennie zarówno formę kata jak i kumite z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do walk w pełnym kontakcie. Dużo czasu poświęcono doskonaleniu taktyki i techniki prowadzenia walki z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Dodatkowym elementem szkoleniowym była nauka elementów akrobatycznych.

reklama

Nie zabrakło też czasu na relaks w uniejowskich termach i na różnego rodzaju gry zespołowe połączonymi z zabawami świetlicowymi, które prowadziła pedagog mgr Bożena Jasiakiewicz.

Dodatkowo przeprowadzono podstawowy kurs sędziowski (licencja klubowa) Kumite-Kata.

Zgrupowanie zakończono intensywnym sparingiem przygotowującym do zawodów sportowych.

reklama

Treningi prowadzili Sebastian Szewczyk 2 dan, Bogdan Jankowski 2 dan , Paulina Sobieracka 1 dan , Daniel Pakuła 1 dan ,Kamil Więcławek 2 dan Dariusz Jasiakiewicz4 dan.

OZK Poznań składa podziękowania dla pana dyrektora Sławomira Kosobudzkiego za pomoc w organizacji szkolenia i inż. Sebastiana Szewczyka.

materiał prasowy

Podobne artykuły

W ZSR podsumowali realizację projektu WRPO

W ZSR podsumowali realizację projektu WRPO

1 lip.
Tragiczny wypadek w Kaczkach Średnich. Nie żyje...

Tragiczny wypadek w Kaczkach Średnich. Nie żyje...

29 czerw.
Zakończenie roku szkolnego w ZSR CKP

Zakończenie roku szkolnego w ZSR CKP

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama