czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Karate: Zgrupowanie kadry Klubu Sportów i Sztuk Walk

Karate: Zgrupowanie kadry Klubu Sportów i Sztuk Walk
 

Zakończono dwudniowe zgrupowanie kadry Klubu Sportów i Sztuk Walk do zbliżających się Mistrzostw Polski Zachodniej Kyokushin karate w walkach kontaktowych juniorów i seniorów z podziałem na wagi.

Przez dwa dni najlepsi zawodnicy trenowali w dojo w Turku pod okiem najlepszych trenerów. Szczególny nacisk położono na przygotowanie techniczne i  taktykę  walki. Ponadto przeprowadzono kilkadziesiąt sparingów 1-2 minutowych podczas, których analizowano indywidualne sposoby walki dla danych zawodników. 

reklama

W miłej  atmosferze prowadzone pojedynki i były bardzo interesujące oraz na  bardzo dużym poziomie techniczno sportowym.

Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin Karate mają charakter otwarty i najlepsi karatecy będą walczyć o prawo do udziału w licencjonowanych Mistrzostwa Polski w 2015 roku. 

materiał prasowy

Podobne artykuły

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy...

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy KSiSW...

22 czerw.
Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

19 czerw.
Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama