czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

18°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Najmłodsi zagrają dla rówieśnika podczas turnieju „LPS Dzieciom”

Najmłodsi zagrają dla rówieśnika podczas turnieju „LPS Dzieciom”
Kadr z pierwszego turnieju „LPS Dzieciom” organizowanego z okazji Mikołajek 

Już w najbliższą sobotę 18 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja charytatywnego turnieju piłki nożnej „LPS Dzieciom”. Najmłodsi zagrają dla swojego rówieśnika z rodziny o trudnej sytuacji finansowej.

Odpowiednia ilość ruchu jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju naszych pociech. Doskonałą okazją do spożytkowania nadmiaru dziecięcej energii będzie organizowany przez Lokalne Porozumienie Samorządowe II Turniej Piłki Nożnej „LPS dzieciom”. Tym razem impreza ma charakter charytatywny, a pieniądze zebrane podczas turnieju zostaną przekazane rodzinie o trudnej sytuacji materialnej.

reklama

Sportowe zmagania odbędą się dnia 18 kwietnia br. na boisku Orlik przy Gimnazjum w Słodkowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Łączne weźmie w niej udział 100 dzieci w wieku od 8 do 10 lat. Na zwycięzców czekają pamiątkowe statuetki i nagrody. Dla każdego uczestnika zapewniony jest poczęstunek oraz profesjonalna opieka medyczna. Turniej zakończy się grillem.

Serdecznie zapraszamy rodziny dzieci biorących udział w turnieju oraz każdego zainteresowanego zmaganiami najmłodszych i zachęcamy do wsparcia szczytnego celu tej imprezy sportowej.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Mamy lidera! Tur na pierwszym miejscu w tabeli!

Mamy lidera! Tur na pierwszym miejscu w tabeli!

z wczoraj
Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

8 wrz.
Weekend pełen wrażeń!  Zawodnicy Tura 1921...

Weekend pełen wrażeń! Zawodnicy Tura 1921 Turek...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama