wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

„Czwórka’’ kolejny raz na podium

„Czwórka’’ kolejny raz na podium
 

W sobotę, 18 kwietnia młode siatkarki z SP4 Turek uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju w Nietążkowie.

W zawodach wzięło udział 12 zespołów z całej Polski (Piła, Jarocin, Kościan, Śmigiel, Śrem, Poznań, Borowo, Głogów, Trzcianka, Opole, Międzyborów). Zespoły podzielono na dwie gruby A i B sześciozespołowe. Mecze rozgrywane były w grupach systemem „każdy z każdym” jeden set do 15 punktów.

reklama

Trzy pierwsze miejsca z grupy walczyły o miejsca 1-6 , pozostałe o 7-12.

Po ambitnej walce, świetnych akcjach, wygranym meczu z Jarocinem, Borowem i Międzyborowem dziewczyny podjęły walkę o miejsca 1-6. Po zaciętej i emocjonującej grze ostatecznie zajęły 3 miejsce.

Zawodniczki twierdzą, że zawody w Wielkopolsce jeszcze się nie zakończyły… W prawdzie złoto smakuje lepiej, ale z brązem dziewczynom do twarzy.

reklama

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wyjazd na turniej był możliwy dzięki wsparciu rodziców i Firmie EK Elektrokabel za co serdecznie dziękujemy.

Skład drużyny : Jasiak Klaudia, Jeske Nikola, Aleksandra Kąpielska, Włodarczyk Natalia, Mendelak Weronika. Opiekun Iwona Kustosz.

Wyniki końcowe: 1. miejsce Piła 2. Jarocin 3. SP4 Turek 4.Śmigiel 5.Kościan  6.Śrem  7.Poznań  8.Borowo 9. Głogów 10.Trzcianka 11.Opole 12.Międzyborów. 

materiał prasowy

Podobne artykuły

"Czwórka" dla lasu i dla ludzi

21 wrz.
Małgorzata Glinka wspiera turkowski Klub...

Małgorzata Glinka wspiera turkowski Klub Sportowy...

9 wrz.
Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama