wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Szkolili się w zakresie Taktyki i Techniki Interwencyjnej

Szkolili się w zakresie Taktyki i Techniki Interwencyjnej - foto: R. Łajdecki
foto: R. Łajdecki 

W dniu 9 maja w hali Zespołu Szkół Technicznych w Turku odbyło się pierwsze seminarium Taktyki i Techniki Interwencyjnej pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Turku. Spotkanie adresowane było dla klas mundurowych, pracowników ochrony i osób uprawiające sport walki.

W seminarium uczestniczyło ponad 60 osób, które doskonaliły zasady współczesnej walki w stylach krav maga, kyokushin karate, kickboxingu, K1. Seminarium otworzył Wicedyrektor ZST mgr. inż. Andrzej Rossa, który przywitał przybyłych gości w osobach podinsp. Michała Grzelaka Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Turku mjr.rez. Arkadiusza Michalak oraz prowadzących ppłk. Mirosława Kuświka z COSSW w Kaliszu, Dariusza Jasiakiewcza, Sebastiana Szewczyka i Kamila Więcławka.

reklama

Blok szkoleniowy obejmował 4 godziny nauki taktyki interwencyjnej, Kickboxing, Kyokushin, samoobronę. Skupiono się na obronie przed atakiem nożem i pałka oraz zagrożeniem pistoletem. Ponadto uczestnicy seminarium trenowali na tarczach, które wypożyczono z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku.

Seminarium cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i postanowiono, że kolejne odbędzie się jesienią Podziękowania dla fundacji Złota Godzina za zabezpieczenie medyczne.

Podobne artykuły

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

9 st.
Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w...

Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w...

08-10-2019
Striker na seminarium Polskiego Związku...

Striker na seminarium Polskiego Związku Kickboxingu

25-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama