sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

TUR 1921 Turek I zwycięzcą turnieju Orlika

TUR 1921 Turek I zwycięzcą turnieju Orlika
 

W sobotę, 16 maja, odbył się już trzeci tej wiosny turniej grupy Orlika E1, którego gospodarzem był TUR 1921 Turek II. Zawody odbyły się na orliku przy szkole podstawowej nr 4. Zwycięzcą tego turnieju okazał się Nasz pierwszy zespół. Druga drużyna uplasowała się natomiast na szóstym miejscu.

„Chciałbym pogratulować chłopakom zwycięstwa bo naprawdę na to zasłużyli. Już ostatni turniej pokazał że grają co raz lepiej, a to zwycięstwo było tego potwierdzeniem . Tracimy bardzo mało bramek, a w ofensywie zaczynamy grać zdecydowanie lepiej. Kolejny raz z dobrej strony  pokazał się Piotrek Kubka, który znowu został królem strzelców, tym razem z czteroma trafieniami. Dobre zawody zagrali także Igor Pichłacz oraz Patryk Cieślak.  Chciałbym podziękować sponsorom, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do organizacji turnieju tj. sklep Kaufland oraz „Piekarnia Muchlin Kozłowski” S.C., a także Szkole Podstawowej nr 4 za udostępnienie obiektu. Gorące podziękowania należą się również  wszystkim rodzicom, którzy zawsze są bardzo pomocni i tak też było tym razem” – Bartosz Grabowski.

reklama

TUR I grał w składzie: Eryk Pawlak, Tobiasz Adamczyk, Filip Kurek (kpt), Patryk Cieślak, Alan Bielawski, Mateusz Romke, Piotr Kubka, Szymon Nowak, Igor Pichłacz i Aleksander Robak.

TUR II grał w składzie: Miłosz Maciejewski (kpt), Sebastian Szmajda, Dominik Zub, Konrad Cieślak, Filip Jarek, Bartosz Szambelańczyk, Jakub Graczyk I, Jakub Graczyk II, Eryk Nita, Filip Adamek i Dominik Kacprzak.

Kolejność końcowa:

1. TUR 1921 Turek I
2. EKS Słodków
3. Grom Malanów
4. MKS MOS Turek
5. Orzeł Kawęczyn
6. TUR 1921 Turek II

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

17 wrz.
Piłkarski turniej charytatywny

Piłkarski turniej charytatywny "Gramy dla Łukasza"....

15 wrz.
Trampkarz starszy Tura Turek przegrywa na...

Trampkarz starszy Tura Turek przegrywa na wyjeździe...

13 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama