piątek 22 stycznia 2021

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Gimnazjum nr 2 w Turku 10 zespołem w Polsce

Gimnazjum nr 2 w Turku 10 zespołem w Polsce
 

W dniach 4-7.06.2015 r. w Lublinie odbyła się Ogólnopolska Gimnazjada w grach zespołowych.  Udział w niej wzięli mistrzowie  województw w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych.

Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Turku reprezentowało województwo wielkopolskie.
Zespoły występujące w Gimnazjadzie w większości skupione były wokół klubów siatkarskich oraz Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

reklama

Turkowską Dwójkę reprezentowali zawodnicy trenujący przede wszystkim w szkole. Tym bardziej cenny jest awans do Mistrzostw Polski i uplasowanie się w pierwszej dziesiątce najlepszych zespołów.

W trzydniowym turnieju turkowscy gimnazjaliści pokonali w stosunku 2:0 UKS Dekorię Świdnica oraz Volley Gubin.

W reprezentacji G-2 Turek występują: Robert Łukasz, Błażej Borkowski, Mateusz Górski, Mateusz Pakuła, Joachim Cieciura,  Piotr Trocha, Bartosz Zygmunt, Hubert Darul, Adrian Szymczak, Karol Górski i Igor Królikowski. Trenerem jest Dariusz Piotrowski.

reklama

Wyjazd na ogólnopolską Gimnazjadę był możliwy dzięki sfinansowania go przez Burmistrza Miasta Turku, Dyrektora Gimnazjum nr 2, Radę Rodziców oraz SZS Wielkopolska.

materiał prasowy Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku

Podobne artykuły

I Ogólnopolski Turniej Mini Piki Siatkowej o...

I Ogólnopolski Turniej Mini Piki Siatkowej o puchar...

12-12-2020
Małgorzata Glinka wspiera turkowski Klub...

Małgorzata Glinka wspiera turkowski Klub Sportowy...

09-09-2020
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama