wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Siatkarki z Gimnazjum nr 1 piąte w Polsce!

Siatkarki z Gimnazjum nr 1 piąte w Polsce!
 

W dniach 7-10 czerwca uczennice Gimnazjum nr 1 w Turku brały udział w XI Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w grach zespołowych. Zawodniczki Gimnazjum nr 1 jako Mistrzynie Wielkopolski reprezentowały nasze województwo w piłce siatkowej dziewcząt.

Nasze zawodniczki zaprezentowały się z najlepszej strony. Zagrały bardzo dobre mecze, pokazując siatkówkę na najwyższym poziomie. Wygrały 2:1 z Gimnazjum nr 1 Wałcz, 2:0 z Gimnazjum nr 18 Białystok, 2:0 z Gimnazjum nr 1 Sandomierz oraz 2:1 z Gimnazjum nr 46 Kraków. Jest to bardzo duży sukces dziewcząt, który został okupiony wyrzeczeniami, ciężką pracą i wieloma godzinami spędzonymi na treningach.
 
Skład drużyny: Nikola Malczewska (kapitan), Oliwia Marczyńska, Katarzyna Nowak, Natalia Stec, Martyna Niespodziańska, Dominika Perlińska,Zuzanna Apelt, Wiktoria Jędrasiak. Trener: Ewa Książka.

reklama

Drużyna siatkarek wraz z trenerką dziękują Burmistrzowi Miasta Turek, Radzie Rodziców Gimnazjum nr 1 oraz Szkolnemu Związkowi Sportowemu „Wielkopolska” za sfinansowanie wyjazdu na Ogólnopolską Gimnazjadę do Lublina.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.
UKS Piątka ogłasza nabór roczników 2012 i 2013!

UKS Piątka ogłasza nabór roczników 2012 i 2013!

18-11-2019
Drużyna SP5 mistrzem Wielkopolski

Drużyna SP5 mistrzem Wielkopolski

14-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama