poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Popłyń w spływie kajakowym rzeką Wartą

Popłyń w spływie kajakowym rzeką Wartą
 

Jak zapewnić sobie w lipcowy weekend świetną zabawę i mnóstwo emocji? To proste! Wystarczy wziąć udział w spływie kajakowym, który odbędzie się 25 lipca. Koszt udziału to jedyne 25 zł od osoby. Liczba miejsca ograniczona!

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:30 zbiórką w Kozubowie przy promie. Potem uczestnicy udadzą się do Uniejowa. Tam, o godz. 17:00 wystartuje spływ kajakowy. Pokonywanie wodnego szlaku rzeki Warty to nie jedyna atrakcja. O 18:30 na wszystkich uczestników czeka występ młodzieży z GOK „Wozownia”.

reklama

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 21 lipca. Karta zgłoszenia i regulamin dostępne są na stronach www.okwozownia.pl i www.brudzew.pl oraz w biurze GOK „Wozownia” (Kolnica 3, tel. 782 011 017).

AW

Popłyń w spływie kajakowym rzeką Wartą

Podobne artykuły

Tradycyjnie i z rozmachem dożynkowe święto w...

Tradycyjnie i z rozmachem dożynkowe święto w gminie...

25-08-2019
Gminny Dzień Babci i Dziadka w Brudzewie

Gminny Dzień Babci i Dziadka w Brudzewie

18-01-2019
Kolnica: Festyn rodzinny ze strażacką...

Kolnica: Festyn rodzinny ze strażacką niespodzianką

28-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama