niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

TUR i MOS razem

MKS „TUR 1921” Turek oraz MKS MOS Turek razem

TUR i MOS razem
 

W lipcu 2015 roku Zarząd MKS „Tur 1921” Turek oraz MKS MOS Turek podjął decyzję o połączeniu sekcji piłki nożnej i występowaniu w rozgrywkach Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej jako MKS „Tur 1921” Turek. Połączenie klubów było konsekwencją rozwiązania sekcji piłki nożnej w MKS MOS. Decyzję połączenia podjęto, aby zapewnić dalszy rozwój zawodników i umożliwić im możliwość gry w nowym Klubie.

Połączenie Klubów poprzedzone było spotkaniami z rodzicami, na które niestety przychodziło zaledwie kilkanaście osób. Było to spowodowane  przekazywaniem nieprawdziwych informacji zainteresowanym rodzicom. Jak ustaliliśmy, do chwili obecnej część rodziców zawodników MOS-u nie wie co ma robić dalej ze swoimi dziećmi.

reklama

Dlatego Zarząd MKS „Tur 1921” Turek i MKS MOS Turek informuje, że zgodnie z porozumieniem wszyscy zawodnicy MKS MOS przechodzą do MKS „Tur 1921” Turek.  Nieprawda jest, że MKS MOS rozwiązał sekcję piłki nożnej  nie zapewniając zawodnikom możliwości dalszych treningów. W chwili obecnej część zawodników MOS, rocznik 2003 trenuje w zespole młodzika starszego Dariusza Brzostowskiego. Młodsi zawodnicy, młodzicy młodsi trenują pod kierunkiem Bartka Grabowskiego, a najmłodsza grupa trenowana jest przez Janusza Modrzejewskiego, który po przejściu do Tura prowadzi dwie grupy Orlika i Żaka.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich zawodników MKS MOS do kontaktu  z trenerami zgodnie z kategorią wiekową. Numery trenerów znajdują się na stronie www.mkstur1921turek.futbolowo.pl. w zakładce O klubie - kontakty.

Zapraszamy na nasze treningi.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają...

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już...

18 sierp.
Tur 1921 Turek reaktywuje drużynę seniorów....

Tur 1921 Turek reaktywuje drużynę seniorów. Celem...

20 maj.
Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

20-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama