wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

VIII Turniej Piłki Siatkowej w Gimnazjum nr 2

VIII Turniej Piłki Siatkowej w Gimnazjum nr 2
 

W dniu 28 października 2015r. nauczyciele wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku zorganizowali VIII Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 i Prezesa OSP w Turku.

Mecze rozgrywane były w hali widowiskowo-sportowej. W turnieju wzięły udział drużyny z gimnazjów i szkół podstawowych z Turku.

reklama

W rywalizacji chłopców zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 1 a dziewcząt I zespół G2.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce w kategorii dziewcząt zajęła SP nr 4, II miejsce SP nr 5, a w kategorii chłopców I i II miejsce zajęła SP nr 4, a miejsce III SP nr 1.

Zwycięskie zespoły otrzymały puchary ufundowane przez Dyrektora Gimnazjum nr 2 i Prezesa OSP w Turku oraz pamiątkowe dyplomy.

reklama

Dyrektor G2 i Prezes OSP w Turku oraz nauczyciele wychowania fizycznego dziękują wszystkim uczestnikom i opiekunom za udział w turnieju.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów

z dzisiaj
Piłkarski turniej charytatywny

Piłkarski turniej charytatywny "Gramy dla Łukasza"....

15 wrz.
Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach...

Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach dla...

10 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama