niedziela 20 października 2019

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama
Wzorek

KB Maraton Turek z wizytą u Burmistrza Miasta

KB Maraton Turek z wizytą u Burmistrza Miasta
 

Klub Biegacza Maraton Turek to stowarzyszenie zrzeszające biegaczy długodystansowych z Turku i okolic. Na czele stowarzyszenia stoją Jarosław Glinkowski i Zbigniew Zając, znani ze swoich biegowych osiągnięć i promowania naszego miasta w kraju i za granicą. Połączeni pasją do biegów długodystansowych, zdrowym i pozytywnym trybem życia, zachęcają ludzi z Turku i okolic do wprowadzenia w swoje życie niezmiernie uzależniającego biegania.

28 grudnia odbyło się spotkanie KB Maraton Turek z Burmistrzem Miasta Turku Romualdem Antosikiem. Podczas spotkania przedstawiciele Halina Łuczak, Janusz Rupnik, Krzysztof Tomaszewski, Zbigniew Zając, Karol Suleja i Mariusz Rostek zapoznali burmistrza z najważniejszym celem statutowym, którym jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu jakim jest bieganie oraz zachęcenie jak największej liczby turkowian i nie tylko do aktywnego spędzania wolnego czasu.

reklama

Z ogromną pasją i oddaniem oraz z dużą, niezbędną wiedzą merytoryczną KB Maraton przedstawił burmistrzowi pomysły na funkcjonowanie stowarzyszenia. Burmistrz podkreślił, że również jest osobą czynnie uprawiającą sport, gdy tylko pozwala mu na to czas i zapewnił, że zrobi wszystko, by współpraca między magistratem, a nowo powstałym stowarzyszeniem jakim jest Klub Biegacza MARATON Turek układała się wzorcowo z korzyścią dla obu stron.

Na zakończenie spotkania członkowie KB MARATON Turek przekazali w ręce burmistrza pamiątkową koszulkę, w której to każdy biegacz będzie godnie reprezentował nasze miasto na trasach i ścieżkach biegowych w kraju i zagranicą.

go

KB Maraton Turek z wizytą u Burmistrza Miasta

Podobne artykuły

Wideo: Pierwsze robocze spotkanie w sprawie...

Wideo: Pierwsze robocze spotkanie w sprawie budowy...

3 paźd.
Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

8 wrz.
Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani,...

Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani, Burmistrz z...

24 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama