piątek 25 czerwca 2021

Łucji, Witolda, Wilhelma

17°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Śnieg i mróz nie przeszkadza turkowskim biegaczom

Śnieg i mróz nie przeszkadza turkowskim biegaczom
 

W arcytrudnych, zimowych warunkach w I Biegu Trzech Króli we Wrześni, swój sezon biegowy rozpoczęli biegacze KB MARATON Turek.

Zawody odbywały się na dystansie 10 km po zaśnieżonych drogach w temperaturze -7* C To jednak nie zdołało odstraszyć dość sporej grupy zawodników z kraju chcących właśnie w tym biegu rozpocząć swój noworoczny kalendarz biegowy.

reklama

Wszyscy startujący biegacze naszego klubu swój pierwszy noworoczny start mogą zaliczyć do bardzo udanych, a w szczególności dwójka z nich: koleżanka Elżbieta Zając, zajmując III miejsce w kategorii wiekowej oraz kolega Jerzy Urbańczyk, zajmując również III miejsce w kategorii wiekowej.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów członkom klubu, którzy mimo niesprzyjającej aury licznie reprezentowali nasze miasto.

materiał prasowy

Podobne artykuły

St. asp. Andrzej Nowinowski z medalem w

St. asp. Andrzej Nowinowski z medalem w "Setce...

21 czerw.
Udany Festiwal Biegowy we Władysławowie. Było...

Udany Festiwal Biegowy we Władysławowie. Było...

6 czerw.
Brąz dla Jakuba Kalinowskiego w Halowych...

Brąz dla Jakuba Kalinowskiego w Halowych...

23 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama