piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Śnieg i mróz nie przeszkadza turkowskim biegaczom

Śnieg i mróz nie przeszkadza turkowskim biegaczom
 

W arcytrudnych, zimowych warunkach w I Biegu Trzech Króli we Wrześni, swój sezon biegowy rozpoczęli biegacze KB MARATON Turek.

Zawody odbywały się na dystansie 10 km po zaśnieżonych drogach w temperaturze -7* C To jednak nie zdołało odstraszyć dość sporej grupy zawodników z kraju chcących właśnie w tym biegu rozpocząć swój noworoczny kalendarz biegowy.

reklama

Wszyscy startujący biegacze naszego klubu swój pierwszy noworoczny start mogą zaliczyć do bardzo udanych, a w szczególności dwójka z nich: koleżanka Elżbieta Zając, zajmując III miejsce w kategorii wiekowej oraz kolega Jerzy Urbańczyk, zajmując również III miejsce w kategorii wiekowej.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów członkom klubu, którzy mimo niesprzyjającej aury licznie reprezentowali nasze miasto.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie....

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie. KB...

1 sierp.
Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym...

Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym Biegu...

19 czerw.
Pobiegli w VIII edycji

Pobiegli w VIII edycji "Tropem Wilczym" by uczcić...

1 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama