piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Po raz czwarty pobiegli do Poroża

Po raz czwarty pobiegli do Poroża
 

W minioną niedzielę (10 stycznia), punktualnie o godzinie 11:00 z turkowskiego rynku wystartował IV Półmaraton Towarzyski Turek-Poroże zorganizowany przez Zbyszka Zająca z Klubu Biegacza Maraton. W tym roku do Poroża pobiegła grupa 60 biegaczy, co oznacza, że bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Biegacze pobiegli w kierunku Cisiewia, a następnie Czachulca, wbiegając ostatecznie na metę w Porożu. Każdy z uczestników, który zakończył bieg, otrzymał medal oraz niezwykle gorące owacje.

reklama

Członkowie KB Maraton dziękują koledze Zbyszkowi Zającowi za zorganizowanie kolejnego biegu towarzyskiego, który stał się już stałym punktem w kalendarzu imprez sportowych w naszym powiecie. Biegacze dziękują również Halinie Łuczak i Grzegorzowi Gruszczyńskiemu za udokumentowanie całego wydarzenia.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Podobne artykuły

Uzależniony od ruchu. Aleksander Grzegorzewski...

Uzależniony od ruchu. Aleksander Grzegorzewski...

30 lip.
Pobiegli po medale z pszczelego wosku....

Pobiegli po medale z pszczelego wosku. Półmaraton z...

9 maj.
Gmina Turek. X edycja biegu Pamięci Żołnierzy...

Gmina Turek. X edycja biegu Pamięci Żołnierzy...

6 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama