czwartek 02 kwietnia 2020

Franciszka, Malwiny, Władysława

reklama

Po raz czwarty pobiegli do Poroża

Po raz czwarty pobiegli do Poroża
 

W minioną niedzielę (10 stycznia), punktualnie o godzinie 11:00 z turkowskiego rynku wystartował IV Półmaraton Towarzyski Turek-Poroże zorganizowany przez Zbyszka Zająca z Klubu Biegacza Maraton. W tym roku do Poroża pobiegła grupa 60 biegaczy, co oznacza, że bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Biegacze pobiegli w kierunku Cisiewia, a następnie Czachulca, wbiegając ostatecznie na metę w Porożu. Każdy z uczestników, który zakończył bieg, otrzymał medal oraz niezwykle gorące owacje.

reklama

Członkowie KB Maraton dziękują koledze Zbyszkowi Zającowi za zorganizowanie kolejnego biegu towarzyskiego, który stał się już stałym punktem w kalendarzu imprez sportowych w naszym powiecie. Biegacze dziękują również Halinie Łuczak i Grzegorzowi Gruszczyńskiemu za udokumentowanie całego wydarzenia.

Podobne artykuły

Pobiegli w VIII edycji

Pobiegli w VIII edycji "Tropem Wilczym" by uczcić...

1 mrz.
Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton...

Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton Towarzyski...

10 lt.
VI Bieg Sylwestrowy już we wtorek! Pobiegaj w...

VI Bieg Sylwestrowy już we wtorek! Pobiegaj w...

30-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama