piątek 25 czerwca 2021

Łucji, Witolda, Wilhelma

17°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Biegacze z Maratonu pobiegną w kopalni

Biegacze z Maratonu pobiegną w kopalni
 

Klub Biegacza MARATON Turek zgłosił dwie drużyny do bardzo wymagającego, ale i jedynego w Polsce 12 godzinnego, sztafetowego, podziemnego biegu w Kopalni Soli Bochnia na głębokości 212 metrów.

Po przejściu przez  sito eliminacji, w piątek 12.02.2016r., o godzinie 17:00, obyło się losowanie. Transmitowane było ono na żywo w internecie na stronie organizatora. Emocje były tym bardziej wysokie, bo chęć do biegu zadeklarowało 184 drużyny, a dopuszczonych do zawodów jest tylko 65 sztafet. KB MARATON Turek wystawił dwie drużyny i jako jedyny klub uzyskał możliwość startu w tym składzie.

reklama

Drużyny składają się z sztafet czteroosobowych. Każdy z zawodników ma do przebiegnięcia pętle o długości 2420 metrów. I tak przez 12 godzin.

Pierwsza drużyna w składzie: Krzysztof Tomaszewski, Janusz Rupnik, Andrzej Wojciechowski, Jarosław Glinkowski. Druga drużyna w składzie: Marcin Łuczak, Mariusz Rostek, Paweł Janiak, Mariusz Mikołajczyk.

materiał prasowy

Podobne artykuły

St. asp. Andrzej Nowinowski z medalem w

St. asp. Andrzej Nowinowski z medalem w "Setce...

21 czerw.
Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie....

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie. KB...

01-08-2020
Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym...

Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym Biegu...

19-06-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama