poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Pierwsze zwycięstwo MKS "TUR 1921" Turek

Pierwsze zwycięstwo MKS
foto: M. Derucki 

W pierwszym z ośmiu przygotowawczych meczy przed wiosenną rundą Konińskiej A-klasy, na sztucznym boisku w Uniejowie nasza drużyna pokonała rywala z Klasy Okręgowej Warte Krzymów 4:2.

Już w 7 minucie dwóch debiutujących w naszej drużynie zawodników wypracowało świetną akcję, która zakończyła się bramką, strzelił Izydorczyk Szymon a asystował (zawodnik testowany). W 30 minucie po podaniu Jakuba Dudka ponownie piłkę do bramki przeciwników skierował Izydorczyk Szymon. Dziewięć minut później Jakub Dudek pokonał bramkarza Warty. W 41 minucie po bardzo dobrym podaniu Izydorczyka piłkę w siatce umieścił (zawodnik testowany). W 47 i 55 minucie drugiej połowy Warta wypracowała akcje, po których wpadły bramki, jednak to Tur na boisku przeważał, przeciwnicy bronili się całymi siłami, żeby nie stracić kolejnych bramek.

reklama

Gole: Izydorczyk Szymon x 2 ( asysta testowany zawodnik, Dudek Jakub);  testowany zawodnik (asysta Izydorczyk Szymon), Dudek Jakub indywidualna akcja.

Skład: zawodnik testowany (55 minuta Szczepaniak Igor) Kaczmarek Przemysław (7 minuta Kubiak Konrad, 46 minuta Gruca Patryk ) Pietraszek Rafał (55 minuta Kostrzewa Adam) Młynarski Kuba (46 minuta Gościniak Mateusz) Rażniewski Kamil (46 minuta Mierzwa Błażej) Dudek Jakub (46 Płoszka Kacper) zawodnik testowany (46 Gośliński Albert); zawodnik testowany, Muszyński Patryk (46 minuta Poszwa Patryk) Izydorczyk Szymon (60 minuta Jasiakiewicz Jakub) testowany zawodnik ( 60 minuta Wodziński Damian 70 minuta Izydorczyk Szymon).

W przyszłą sobotę 20.02.2016 o godzinie 18:30 na sztucznym boisku w Uniejowie MKS „Tur 1921” Turek zagra drugi mecz sparingowy z Kasztelanią Brudzew.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają...

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już...

18 sierp.
Tur 1921 Turek reaktywuje drużynę seniorów....

Tur 1921 Turek reaktywuje drużynę seniorów. Celem...

20 maj.
Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

30 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama