wtorek 16 kwietnia 2024

Bernarda, Biruty, Erwina

Kolejna wygrana MKS „Tur 1921” Turek

27.02.2016 na sztucznym boisku w Uniejowie nasza drużyna pewnie pokonała Warte Eremite Dobrów (kl. Okręgowa) 8:0.

Od samego początku Tur wściekle atakował bramkę rywali co już dość szybko przyniosło efekty w postaci bramek, które wpadały jedna za drugą, do przerwy tur prowadził 5:0.

W drugiej połowie nasza drużyna tak jak i w pierwszej dyktowała warunki na boisku, rywal jeśli tylko zdołał odebrać piłkę to natychmiast ją tracił. Mecz zakończył się wynikiem 8:0

Bramki dla tura

- Dudek Jakub  (asys – Poszwa Patryk)
- Zawodnik Testowany 4  (asys – Izydorczyk Szymon)
- Zawodnik Testowany 4
- Poszwa Patryk  (asys – Zawodnik Testowany 4)
- Izydorczyk Szymon
- Konrad Kubiak
- Dudek Jakub
- Grabowski Bartosz

Skład Tura: Zawodnik Testowany 1 (55 minuta Igor Szczepaniak), Przemysław Kaczmarek (55 minuta Mateusz Gościniak), Kuba Młynarski (46 Hubert Tomczyk), Tomasz Płoszka, Adam Kostrzewa (75 minuta Patryk Poszwa), Zawodnik Testowany 2 (70 minuta Dawid Jóźwiak), Jakub Dudek (46 Patryk Gruca), Patryk Muszyński (46 minuta Konrad Kubiak), Patryk Poszwa(46 minuta Bartosz Grabowski), Szymon Izydorczyk (65 minuta Adrian Banaszak) Zawodnik Testowany 4 (75 minuta Jakub Dudek).