poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Dwa sparingi MKS „TUR 1921” Turek

Dwa sparingi MKS „TUR 1921” Turek
 

W środę 3.03. na sztucznym boisku w Uniejowie w kolejnym sparingu seniorów, nasi zawodnicy przegrali z wyżej notowanym rywalem po wyrównanym meczu 0:2. Zawodnicy Tura 1921 od początku meczu starali się narzucić swój styl gry, stwarzając już w pierwszej połowie spotkania kilka dogodnych sytuacji, jednak nie przełożyło się to na zmianę wyniku. Drużyna z Łęczycy, grająca na stałe w lidze okręgowej także starała się stwarzać sytuację bramkowe, lecz nasi zawodnicy przecinali większość akcji. Wynik meczu nie odzwierciedla poziomu widowiska. Nasz zespół do końca meczu stwarzał kolejne sytuację, lecz szczęście w tym dniu odwróciło się od naszej drużyny. Trenerem zespołu z Łęczycy jest bardzo dobrze znamy z gry w Turze Turek Robert Hyży. Gratulację dla Drużyny przeciwnej.

Skład Tura: Zawodnik testowany 1 (56' Igor Szczepaniak) Bartosz Grabowski (80' Wodziński Damian) Przemysław Kaczmarek (46' Mierzwa Błażej) Adam Kostrzewa (46' Kuba Młynarski) Kamil Raźniewski (46' Rafał Pietraszek) Tomasz Płoszka (55' Hubert Tomczyk) Zawodnik testowany 2 (64' Patryk Gruca) Patryk Muszyński (60' Przybylak Krystian) Zawodnik testowany 3 (78' Banaszak Adrian) Szymon Izydorczyk (81' Jasiakiewicz Jakub) Patryk Poszwa (52' Konrad Kubiak (72' Gościniak Mateusz))

reklama

W sobotę 6 marca na bocznym boisku w Dobrej seniorzy Tura 1921 rozegrali kolejny mecz kontrolny z liderem ligi okręgowej, pretendującym do IV ligi, Wichrem Dobra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Turku 1-4, po 2 golach Szymona Izydorczyka, Bartosza Grabowskiego i zawodnika testowanego. To już trzeci sparing seniorów w przeciągu tygodnia, jednak na tle wyżej notowanego rywala nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze. Strzelając 4 gole, przy większej skuteczności i dokładności pod bramką przeciwnika, mógł wygrać wyżej. Gola nasza drużyna straciła po rzucie karnym podyktowanym, za zagranie ręką przez naszego obrońcę. Bramkarz był bliski obrony, wyczuł intencję lecz piłka po ręce wpadła do bramki.

Skład: Zawodnik Testowany 1 (55 minuta Igor Szczepaniak), Przemysław Kaczmarek (55 minuta Damian Wodziński), Kuba Młynarski (65 Mateusz Gościniak), Tomasz Płoszka (70 minuta Patryk Gruca), Rafał Pietraszek (55 minuta Hubert Tomczyk), Zawodnik Testowany 2 (80 minuta Konrad Kubiak), Patryk Muszyński (65 minuta Jakub Jasiakiewicz), Szymon Izydorczyk (46 minuta Krystian Przybylak) Zawodnik Testowany 3 (50 minuta Patryk Poszwa), Bartosz Grabowski (75 minuta Adrian Banaszak)

Zespół MKS Tur 1921 pokazał, że nie obawia się żadnego rywala. W grze każdego zawodnika widać ogromne zaangażowanie i chęć zwycięstwa.  Ciężko przepracowany okres przygotowawczy przynosi efekty. Wierzymy, że forma a przede wszystkim atmosfera jaka powstała w drużynie, sprawi radość wszystkim kibicom naszego zespołu.

reklama

(http://mkstur1921turek.futbolowo.pl)

Podobne artykuły

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają...

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już...

18 sierp.
Tur 1921 Turek reaktywuje drużynę seniorów....

Tur 1921 Turek reaktywuje drużynę seniorów. Celem...

20 maj.
Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

30 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama