czwartek 25 kwietnia 2024

Jarosława, Marka, Wiki

Seniorzy pokonują Wicher Dobra w kolejnym sparingu

W sobotnie popołudnie na bocznym boisku w Dobrej, nasz zespół pokonał Wicher Dobra 4:1. Po 2 golach Szymona Izydorczyka, Bartosza Grabowskiego i zawodnika testowanego.

To już trzeci sparing seniorów w przeciągu tygodnia, jak na tle wyżej notowanego rywala nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze. Strzelając 4 gole, przy większej skuteczności i dokładności pod bramką przeciwnika mógł wygrać wyżej. Gola nasza drużyna straciła po rzucie karnym podyktowanym, za zagranie ręką przez Rafała Pietraszka. Bramkarz był bliski obrony, wyczuł intencję lecz piłka po ręce wpadła do bramki.

Zawodnik Testowany 1 (55 minuta Igor Szczepaniak), Przemysław Kaczmarek (55 minuta Damian Wodziński), Kuba Młynarski (65 Mateusz Gościniak), Tomasz Płoszka (70 minuta Patryk Gruca), Rafał Pietraszek (55 minuta Hubert Tomczyk), Zawodnik Testowany 2 (80 minuta Konrad Kubiak), Patryk Muszyński (65 minuta Jakub Jasiakiewicz), Szymon Izydorczyk (46 minuta Krystian Przybylak) Zawodnik Testowany 3 (50 minuta Patryk Poszwa), Bartosz Grabowski (75 minuta Adrian Banaszak).