niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

12 godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy

12 godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
 

Już oficjalnie prezentujemy sylwetki klubowiczów, którzy w ten piątek zjadą na głębokość 214 metrów w głąb ziemi, aby jako jedyny klub tej edycji z dwiema sztafetami mógł reprezentować nasze miasto w tym jedynym biegu podziemnym na świecie.

Zawody będą rozgrywane w formule sztafet czteroosobowych na dystansie 2420 metrów, nieprzerwanie w 12 godzinnym cyklu.

reklama

Obecnie rekord trasy w tym 12-godzinnym biegu wynosi 213 km 502 m.

Wszycy trzymajmy kciuki za naszych Maratończyków i życzmy im powodzenia.

"Przed wszystkim logistyka i taktyka grają ogromną rolę. W zespole są 4 osoby – muszą to być w miarę równe osoby, podobnym poziomem. Tu nie jesteś sam! Musisz przyjąć warunki wszystkich – tak jak oni Twoje. 4 osoby tworzą zespół i się wzajemnie motywują. Jeśli nie będziecie umieli odpoczywać to zmiany was wykończą. Pamiętaj ten bieg ma 12h, może wielu z Was biegło już dłużej i robiło dystanse większe niż kilkadziesiąt km, ale tutaj każda zmian to interwał. Biegniesz na 100% możliwości, chcesz dać zespołowi jak najwięcej. Reagujcie na bieżąco jaka jest sytuacja, jak samopoczucie. Zaplanujcie też sobie przerwy na posiłki, nie zjesz nie będziesz miał energii. Pomyślcie o spaniu. Taktyka również musi uwzględnić to, że do miejsca spania / odpoczynku jest długa zjeżdżalnia. Zjedziesz za pomocą specjalnych poduszek i poręczy, ale żeby powrócić do rywalizacji musisz pokonać kilkadziesiąt schodów."

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach...

Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach dla...

10 wrz.
Gmina Władysławów dba o kondycję mieszkańców. W...

Gmina Władysławów dba o kondycję mieszkańców. W...

5 wrz.
Zapraszamy na XIV Bieg

Zapraszamy na XIV Bieg "Malanowska Jesień"

28 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama