piątek 26 kwietnia 2024

Marii, Marzeny, Ryszarda

Trampkarze Młodsi po kolejnym sparingu

Podopieczni Dawida Jóźwiaka pokonali trampkarzy starszych z Mycielina 3:2 po dwóch golach Kąciaka i jednym Walczaka 2:3.

Bramki: Adam Kąciak x2 (Gabriel Bazner x2), Szymon Walczak (rzut karny)

Skład:
Jakub Skoczylas,  Gabriel Bazner , Bartosz Stasiak, Miłosz Łukasik, Adam Kąciak, Kacper Bednarek, Mikołaj Modrzejewski, Szymon Mielczarek, Bartosz Frątczak, Szymon Walczak, Michał Dybus, Patryk Jaśkiewicz, Jakub Kurzawa, Paweł Rybak, Kamil  Pawlak

Początek należał do drużyny z Mycielina, która już w pierwszych minutach wyszła na prowadzenie. Stracony gol podziałał na naszych zawodników bardzo mobilizująco, zawodnicy szybko wymieniali podania zmieniali strony i stwarzali sobie sytuacje skrzydłami i środkiem boiska. Jedną z akcji świetnie wykończył Kąciak po podaniu Baznera.  W drugiej połowie wyszliśmy na prowadzenie po golu z rzutu karnego gdzie pewnym egzekutorem był Walczak. Gospodarze odpowiedzieli golem z kontry, lecz to było wszystko na co było stać naszych rywali. W samej końcówce nasi zawodnicy podkręcili tempo stwarzając kilka sytuacji bramkowych po jednej z nich Kąciak daje nam prowadzenie i zwycięstwo.

Ten mecz był wyrównany na początku, z minuty na minutę coraz bardziej dominowaliśmy i stwarzaliśmy sytuację, po przemyślanych akcjach i w dobrym tempie. Druga połowa zdecydowanie należała do nas, graliśmy szybko i z pełną determinacją na własnej połowie w odbiorze i przed bramką przeciwnika, żeby strzelić kolejne gole.