sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

KB Maraton: po uciążliwej biurokracji nadszedł czas na ustalenie podstawowych założeń

KB Maraton: po uciążliwej biurokracji nadszedł czas na ustalenie podstawowych założeń
 

W niedzielę 20 marca o godzinie 16:00 w Domu Strażaka odbyło się zebranie klubowiczów oraz sympatyków Klubu Biegacza MARATON Turek.

Po porannym rozruchu na spotkaniu stawiła się dość liczna grupa "ciekawskich" maratończyków. Spotkanie było wyjątkowe bo pierwsze, oficjalne po rejestracji naszego stowarzyszenia w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz przebrnięciu przez ogromną biurokratyczną machinę.

reklama

Po części oficjalnej i przywitaniu wszystkich przez prezesa stowarzyszenia Jarka Glinkowskiego oraz nakreślenia podstawowych założeń statutowych, grupie zebranych przedstawiła się reszta członków zarządu, Zbyszkiem Zającem i koleżanką Haliną Łuczak wraz z komisją rewizyjną, Krzysztofem Tomaszewskim, Marcinem Łuczakiem oraz Mariuszem Mikołajczykiem.

Następnie głos zabrał dyrektor biegu organizowanego przez nasz klub z okazji 675-lecia miasta Turku CURSUS TURCOVISTA-Bieg Turku, kolega Mariusz Mikołajczyk, nakreślając plan, specyfikę biegu oraz wykonaną do tej pory ogromną pracę przy organizacji tak dużego wydarzenia sportowego.

materiał prasowy

KB Maraton: po uciążliwej biurokracji nadszedł czas na ustalenie podstawowych założeń

Podobne artykuły

Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach...

Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach dla...

10 wrz.
Gmina Władysławów dba o kondycję mieszkańców. W...

Gmina Władysławów dba o kondycję mieszkańców. W...

5 wrz.
Zapraszamy na XIV Bieg

Zapraszamy na XIV Bieg "Malanowska Jesień"

28 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama