poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Wójtowie i radni będą kopać piłkę w Brudzewie

Wójtowie i radni będą kopać piłkę w Brudzewie
 

W pierwszy weekend kwietnia fani sportu będą mogli kibicować burmistrzom, wójtom, radnym, sołtysom, pracownikom szkół i innych jednostek podległym gminom z terenu całego powiatu. Emocji dostarczą jak zawsze żywiołowe i zacięte Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej.

W ubiegłym roku triumf w finale imprezy odniosła drużyna z Gminy Kawęczyn, pokonując zawodników z Gminy Dobra, a III miejscem zadowolić musieli się reprezentanci Gminy Turek, którzy pokonali w walce o brąz piłkarzy Starostwa Powiatowego. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się w sobotę 2 kwietnia. XVII Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej rozegrane zostaną w Brudzewie. Początek imprezy o godz. 9:00. Zapraszamy.

reklama

AW

Podobne artykuły

Śmiecisz - płacisz! Śmiecisz - sprzątasz

Śmiecisz - płacisz! Śmiecisz - sprzątasz

30 lip.
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
Dobre wieści dla miejscowości Tarnowa!...

Dobre wieści dla miejscowości Tarnowa! Hydrofornia z...

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama