czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Konrad Fornalczyk znów triumfował. Wicemistrzostwo w jego rękach

Konrad Fornalczyk znów triumfował. Wicemistrzostwo w jego rękach
 

Upartość i dążenie do celu zawsze popłaca. Przykładem tego jest dobrze nam znany Konrad „Kondzio” Fornalczyk, który po raz kolejny triumfował w konkurencji Wyciskania Leżąc. Weekend był dla niego próbą sił, ale na szczęście starania nie poszły na marne.

Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego w Wyciskaniu Leżąc i Martwym Ciągu w Zalesiu to zawody do których Konrad przygotowywał się od miesiąca. Jak sam przyznał - nie były to łatwe zawody.

reklama

Wymagały od niego starannych i systematycznych przygotowań. Jednakże miało to swe pozytywne odzwierciedlenie, bo Konrad wrócił do domu ze srebrnym medalem, uzyskując tym samym tytuł wicemistrza Polski. Wyzwaniem któremu podołał był ciężar 240kg.

Oprócz treningów w pocie czoła, ważne jest również wsparcie sponsorów. Podziękowania należą się firmom: Zesiuk, Activlab Sport, Semar, dywaniki.net, Monster Power i Tytan Team.

go

Podobne artykuły

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i...

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i zapisz...

28 lip.
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.
Malanów zdominował Mistrzostwa Powiatu...

Malanów zdominował Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w...

19 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama