czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Tylko deszcz, deszcz i deszcz

Tylko deszcz, deszcz i deszcz
 

W niedzielne przedpołudnie stolicę Wielkopolski opanowali biegacze, którym przyszło rywalizować w strugach deszczu. Mimo fatalnej aury w imprezie wzięło udział niemal 11,5 tys. zawodników, o ponad 3400 więcej niż przed rokiem. Tak duża frekwencja to efekt zmiany trasy i lokalizacji mety - biegacze w tym roku finiszowali na Placu Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Jak zwykle nasi biegacze dali z siebie wszystko i mimo niesprzyjającej aury po raz kolejny pokazali że słabości które nas ograniczają to tylko stan naszego umysłu.

reklama

Biegacze naszego klubu którzy, reprezentowali miasto w tym deszczowym acz fantastycznym biegu na dystansie półmaratonu to; Marcin Kurzawiński, Marcin Łuczak, Tadeusz Kolebuk, Tomasz Szubert, Paweł Janiak, Piotr Małek, Mikołaj Pakuła i Karol Suleja.

Wszystkim serdecznie gratulujemy ukończenia biegu.

materiał prasowy KB Maraton

Podobne artykuły

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy...

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy Wyklętych w...

19 wrz.
Jeszcze tylko dziś szansa na udział w

Jeszcze tylko dziś szansa na udział w "Biegu Tropem...

17 wrz.
Co warto wiedzieć przed zakupem butów...

Co warto wiedzieć przed zakupem butów trekkingowych...

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama