sobota 20 kwietnia 2024

Agnieszki, Amalii, Czecha

TUR: Trampkarze wygrywają kolejny mecz

Pierwsza połowa meczu MKS Tur 1921 Turek – Warta Rumin to duża przewaga naszego zespołu, który zepchnął zespół z Rumina do głębokiej defensywy grając szybko i dokładnie przed bramką przeciwnika co przyniosło prowadzenie 4:0. Druga połowa to dużo słabsze tempo rozgrywania akcji, lecz i to dało naszemu zespołowi 3 gole, tym samym wygrywamy kolejny mecz nie tracąc gola.

Potrafiliśmy szybko ustawić sobie ten mecz i przeciwnika tak jak założyliśmy przed meczem. Wszyscy zawodnicy pracowali w defensywie. Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na wyprowadzanie groźnych kontr, bardzo szybko dużą ilością osób organizowaliśmy się po stracie piłki, w ten sposób cały czas mieliśmy ten mecz pod kontrolą. W drugiej połowie nasza gra w ofensywie nie była tak szybka jak w poprzednich meczach, lecz byliśmy skuteczni w wykończeniu.

2x Szymon Walczak (2 asy. Gabriel Bazner), Adam Kąciak (asy. Szymon Walczak), Michał Dybus, 3x Gabriel Bazner (asy. Michał Dybus, Szymon Walczak)

Skład: Jakub Skoczylas, Patryk Chojnacki, Gabriel Bazner , Adam Kąciak, Mikołaj Modrzejewski, Bartosz Frątczak, Szymon Walczak, Michał Dybus, Patryk Jaśkiewicz, Kacper Krzyżostaniak, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Kacper Bednarek, Bartosz Stasiak, Szymon Mielczarek