czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

18°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Zawody MDP już w niedzielę. W sobotę rywalizacja OSP z Turku

Zawody MDP już w niedzielę. W sobotę rywalizacja OSP z Turku
 

Czeka nas weekend pełen sportowo-pożarniczych emocji. Już w niedzielę w Dobrej będziemy kibicować młodzieży z całego powiatu, a dzień wcześniej zmierzą się druhowie z Turku.

W dniu 5 czerwca w Dobrej odbędą się IV Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg CTIF. Na wydarzenie – które rozpocznie się o godz. 11:00 – zapraszają Organizatorzy: Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Turku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dobrej, a także Burmistrz Dobrej. Celem tychże zmagań jest nie tylko wyłonienie najlepszych drużyn (a wiadomo, że w naszym powiecie mamy doskonałe zespoły), ale też m.in. kształtowanie świadomości ratowniczej wśród młodzieży, ocena stanu wyszkolenia członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, przygotowanie do startu w zawodach wyższego szczebla itp.

reklama

W ten weekend rywalizować będzie nie tylko młodzież. W sobotnie przedpołudnie warto pojawić się na boisku przy I Liceum Ogólnokształcącym w Turku. Tam podczas zawodów sportowo-pożarniczych zmierzą się jednostki OSP z terenu miasta. 

2
3
4
5

Podobne artykuły

Trener jest zadowolony. Judocy z Turku i...

Trener jest zadowolony. Judocy z Turku i Brudzewa...

z dzisiaj
Przed nimi japońska przygoda. Klub Sportów i...

Przed nimi japońska przygoda. Klub Sportów i Sztuk...

z wczoraj
Kajetan idzie jak burza. Kolejne sukcesy...

Kajetan idzie jak burza. Kolejne sukcesy młodego...

4 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama