czwartek 02 kwietnia 2020

Franciszka, Malwiny, Władysława

reklama

Zbyszek z KB Maraton pobiegnie w stolicy Finlandii

Zbyszek z KB Maraton pobiegnie w stolicy Finlandii - Foto: archiwum prywatne
Foto: archiwum prywatne  

Nie dla każdego życie w ciągłym biegu to pogoń za pieniędzmi i nadmierny stres. Doskonałym tego przykładem jest Zbyszek Zając, członek klubu KB Maraton Turek, mieszkaniec naszego powiatu, pasjonat biegów długodystansowych, promotor zdrowego trybu życia i niezwykle pozytywna osoba. Jednym słowem - inspiracja.

Życie w nieustannym biegu znaczy dla Zbyszka coś zupełnie innego, niż powszechnym rozumieniu. To wielokrotne pokonywanie własnych słabości, nieograniczona wiara w osiągnięcie marzeń i nieocenione poczucie spełnienia. Jednym z wielu marzeń jakie udało mu się spełnić, to ukończenie prestiżowego maratonu w Los Angeles, o którym do dziś opowiada z dumą i wielką pasją.

reklama

Zbyszek lubi stawiać przed sobą nowe wyzwania, dlatego właśnie jutro, z samego rana czeka na niego start w półmaratonie, w stolicy Finlandii. Bieg w Helsinki Half Marathon to dla niego kolejna szansa zdobycia wielu niezapomnianych wspomnień.

go

 

Podobne artykuły

Pobiegli w VIII edycji

Pobiegli w VIII edycji "Tropem Wilczym" by uczcić...

1 mrz.
Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton...

Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton Towarzyski...

10 lt.
VI Bieg Sylwestrowy już we wtorek! Pobiegaj w...

VI Bieg Sylwestrowy już we wtorek! Pobiegaj w...

30-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama