czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Seniorzy Tura 1921 po pierwszych treningach

Seniorzy Tura 1921 po pierwszych treningach
 

Od 12 lipca zespół seniorów, po letniej przerwie, wznowił treningi, przygotowując się do nowego sezonu w Klasie Okręgowej.

Z zawodników, którzy wywalczyli awans większość wznowiła treningi. Na wczasach przebywa Kacper Płoszka, który w najbliższych dniach dołączy do drużyny. W rundzie jesiennnej nie zobaczymy Damiana Wodzińskiego i Kamila Raźniewskiego, którzy zrezygnowali z gry w trakcie rundy wiosennej oraz Szymona Izydorczyka, który przechodzi rehabilitację po rekonstrukcji więzadeł kolana. Życzymy Szymonowi szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy na jego szybki powrót do gry. Z Gromu Malanów definitywnie do naszej drużyny dołączy Zbyszek Kowalski (wypożyczony na rundę jesienną), który wystąpił we wszystkich spotkaniach na wiosnę, strzelając jednego gola i zaliczając 6 asyst. Z pracy z zagranicy wrócił Patryk Poszwa, którego można było zobaczyć na pierwszych zajęciach. Wypożyczenia w Wichrze Dobra kończą się Albertowi Goślińskiemu i Konradowi Winiarskiemu lecz być może będą dalej reprezentować barwy Wichru, tym razem już w IV lidze. Z wypożyczenia z KKS Kalisz wrócił do nas także napastnik Beniamin Trzepacz. Nowym zawodnikiem, który dołączył do zespołu jest Kuba Lament, który przez ostatni rok nie grał w żadnym klubie, wcześniej reprezentował barwy Kasztelani Brudzew i Olo Władysławów. Z zespołem trenuje też wychowanek Tura Turek, który grał do tej pory w klubach z powiatu Tureckiego. Ponadto trener seniorów Dawid Jóźwiak poszukuje kolejnych wzmocnień naszej drużyny. Trenerowi oraz Zarządowi zależy na pozyskaniu cennych zawodników, którzy godnie będą w stanie wspomóc zespół.

reklama

 Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mkstur1921turek.futbolowo.pl oraz do obserwowania treningów seniorów. Terminy treningów znajdują się na tablicy ogłoszeń oraz są zamieszczane na stronie Klubu.

 

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

27 lip.
I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama