sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Seniorzy Tura 1921 po pierwszych treningach

Seniorzy Tura 1921 po pierwszych treningach
 

Od 12 lipca zespół seniorów, po letniej przerwie, wznowił treningi, przygotowując się do nowego sezonu w Klasie Okręgowej.

Z zawodników, którzy wywalczyli awans większość wznowiła treningi. Na wczasach przebywa Kacper Płoszka, który w najbliższych dniach dołączy do drużyny. W rundzie jesiennnej nie zobaczymy Damiana Wodzińskiego i Kamila Raźniewskiego, którzy zrezygnowali z gry w trakcie rundy wiosennej oraz Szymona Izydorczyka, który przechodzi rehabilitację po rekonstrukcji więzadeł kolana. Życzymy Szymonowi szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy na jego szybki powrót do gry. Z Gromu Malanów definitywnie do naszej drużyny dołączy Zbyszek Kowalski (wypożyczony na rundę jesienną), który wystąpił we wszystkich spotkaniach na wiosnę, strzelając jednego gola i zaliczając 6 asyst. Z pracy z zagranicy wrócił Patryk Poszwa, którego można było zobaczyć na pierwszych zajęciach. Wypożyczenia w Wichrze Dobra kończą się Albertowi Goślińskiemu i Konradowi Winiarskiemu lecz być może będą dalej reprezentować barwy Wichru, tym razem już w IV lidze. Z wypożyczenia z KKS Kalisz wrócił do nas także napastnik Beniamin Trzepacz. Nowym zawodnikiem, który dołączył do zespołu jest Kuba Lament, który przez ostatni rok nie grał w żadnym klubie, wcześniej reprezentował barwy Kasztelani Brudzew i Olo Władysławów. Z zespołem trenuje też wychowanek Tura Turek, który grał do tej pory w klubach z powiatu Tureckiego. Ponadto trener seniorów Dawid Jóźwiak poszukuje kolejnych wzmocnień naszej drużyny. Trenerowi oraz Zarządowi zależy na pozyskaniu cennych zawodników, którzy godnie będą w stanie wspomóc zespół.

reklama

 Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mkstur1921turek.futbolowo.pl oraz do obserwowania treningów seniorów. Terminy treningów znajdują się na tablicy ogłoszeń oraz są zamieszczane na stronie Klubu.

 

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Podobne artykuły

Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

8 wrz.
Weekend pełen wrażeń!  Zawodnicy Tura 1921...

Weekend pełen wrażeń! Zawodnicy Tura 1921 Turek...

5 wrz.
Skarb dla kibiców MGKS Tur 1921 Turek

Skarb dla kibiców MGKS Tur 1921 Turek

26 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama