Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Policjanci z Turku w VII Biegu Morskiego Komandosa

 Policjanci z Turku w VII Biegu Morskiego Komandosa
 

W dniu 27 sierpnia 2016 roku w Gdyni odbył się VII Bieg Morskiego Komandosa. W biegu wzięli udział dwaj policjanci st.sierż. Damian Rynkiewicz i st.sierż. Michał Szmagalski z Komendy Powiatowej Policji w Turku.

W dniu 27 sierpnia 2016 roku w Gdyni Damian Rynkiewicz i Michał Szmagalski  wystartowali w VII Biegu Morskiego Komandosa. Był to ich debiut w biegu, w którym do startu zgłosiło się 25 drużyn z całej polski.Bieg Morskiego Komandosa jest organizowany ku pamięci dowódcy wojsk specjalnych generała broni Włodzimierza Potasińskiego i podtrzymuje opinię najtrudniejszego biegu ekstremalnego na terenie Polski.Współorganizatorami są żołnierze z Jednostki Wojskowej FORMOZ.

reklama

Bieg w którym uczestniczyli nasi policjanci, to TEAM SPRINT. Jest  to bieg w zespole dwuosobowym  z obciążeniem 13kg, z dwoma uchwytami do transportu. Dystans całego biegu to 15 km. Bieg zaczął się na plaży, następnie przebiegał korytem potoków i  przez pagórki otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Na trasie czekało bardzo wiele prób o charakterze fizycznym, wytrzymałościowym i zręcznościowym.

Na 25 zespołów które wystartowały Damian i Michał zajęli 7 miejsce. Biorąc pod uwagę, że był to ich debiut, wypadli bardzo dobrze.

źródło: KPP Turek

 Policjanci z Turku w VII Biegu Morskiego Komandosa

Podobne artykuły

Biegli, czołgali się i przeprawiali przez...

Biegli, czołgali się i przeprawiali przez mokradła...

8 sierp.
Myślisz że jesteś prawdziwym twardzielem?...

Myślisz że jesteś prawdziwym twardzielem? Przekonamy...

22 lip.
St. asp. Andrzej Nowinowski z medalem w

St. asp. Andrzej Nowinowski z medalem w "Setce...

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama