piątek 26 kwietnia 2024

Marii, Marzeny, Ryszarda

Bibianna: Pożegnali wakacje przy siatce. Słaby Roman znów triumfował

Bibianna: Pożegnali wakacje przy siatce. Słaby Roman znów triumfował - foto: Arkadiusz Wszędybył

W te wakacje sportowych emocji w Bibiannie nie brakowało. Był lipcowy XI Turniej Piłki Siatkowej Plażowej, był też nieco mniej formalny Turniej o Puchar Sołtysa, ale to nie wszystko. 27 sierpnia w Bibiannie zorganizowany został też Turniej Siatkówki Plażowej "Pożegnanie Wakacji 2016".

Impreza odbyła się dzięki staraniom MKS Malanów oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie. W zmaganiach wzięło udział 7 drużyn, w tym 1 mieszana. Duety najpierw rywalizowały w grupach w systemie rozgrywek „każdy z każdym”, potem przyszedł czas na potyczki finałowe.

W starciu o III miejsce Team Brat uległ drużynie Bez Nazwy 0:2 (8:15, 9:15). W finale ekipa No Name przegrała ze Słabym Romanem 0:2 (10:15, 12:15).

Najlepsi czyli Przemysław Tygielski i Bartosz Tomczak, Hubert Baranowski i Karol Madaj oraz Karolina Grynda i Filip Grynda otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Nagrodę MVP Turnieju Siatkówki Plażowej "Pożegnanie Wakacji 2016" zdobyła Karolina Grynda (Bez Nazwy).