środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Bibianna: Pożegnali wakacje przy siatce. Słaby Roman znów triumfował

Bibianna: Pożegnali wakacje przy siatce. Słaby Roman znów triumfował - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

W te wakacje sportowych emocji w Bibiannie nie brakowało. Był lipcowy XI Turniej Piłki Siatkowej Plażowej, był też nieco mniej formalny Turniej o Puchar Sołtysa, ale to nie wszystko. 27 sierpnia w Bibiannie zorganizowany został też Turniej Siatkówki Plażowej "Pożegnanie Wakacji 2016".

Impreza odbyła się dzięki staraniom MKS Malanów oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie. W zmaganiach wzięło udział 7 drużyn, w tym 1 mieszana. Duety najpierw rywalizowały w grupach w systemie rozgrywek „każdy z każdym”, potem przyszedł czas na potyczki finałowe.

reklama

W starciu o III miejsce Team Brat uległ drużynie Bez Nazwy 0:2 (8:15, 9:15). W finale ekipa No Name przegrała ze Słabym Romanem 0:2 (10:15, 12:15).

Najlepsi czyli Przemysław Tygielski i Bartosz Tomczak, Hubert Baranowski i Karol Madaj oraz Karolina Grynda i Filip Grynda otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Nagrodę MVP Turnieju Siatkówki Plażowej "Pożegnanie Wakacji 2016" zdobyła Karolina Grynda (Bez Nazwy).

AW

Podobne artykuły

Ludowe pieśni i pyszne jedzenie czyli Pierzok 2019

Ludowe pieśni i pyszne jedzenie czyli Pierzok 2019

17-11-2019
Darcie pierza w Bibiannie już w ten weekend!

Darcie pierza w Bibiannie już w ten weekend!

14-11-2019
KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej...

KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej Policji...

25-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama