sobota 04 lipca 2020

Aureli, Malwiny, Zygfryda

reklama

Słodków: Karolina wywalczyła srebro w biegu na 300 metrów

Słodków: Karolina wywalczyła srebro w biegu na 300 metrów
 

W sobotę 10 września w Poznaniu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Stolica Wielkopolski gościła siedmiuset zawodników i zawodniczek z klubów województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Zawody te były jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski Młodzików. Karolina Sawicka, zawodniczka UKS „Sprinter” Słodków, zajęła II w biegu na 300m z nowym rekordem życiowym 42,00s uzyskując jednocześnie kwalifikacje do Mistrzostw Polski. Podopieczna Pana Roberta Rosiaka, na co dzień uczennica Gimnazjum w Słodkowie, w klubie trenuje trzeci sezon i jest to jak na razie największy sukces młodej zawodniczki.

Bardzo dobrze spisała się także sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Wiktoria Wojtyra, Daria Przybył, Izabela Rembas, Karolina Sawicka zajmując VI miejsce na XX zgłoszonych sztafet.  

Dodać należy, że Karolina jest Halowa Mistrzynią Wielkopolski i Wicemistrzynią Wielkopolski na otwartym stadionie w biegu na 300m.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Słodków: Turniej Old Boy o puchar Wójta Gminy...

Słodków: Turniej Old Boy o puchar Wójta Gminy Turek

18-10-2019
Wideo: Pożar na składowisku odpadów w...

Wideo: Pożar na składowisku odpadów w Słodkowie....

19-04-2019
Michała szuka już cała Polska. Nowe informacje...

Michała szuka już cała Polska. Nowe informacje z...

21-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama