niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Morsy z Turku biegły w Runmageddonie!

Morsy z Turku biegły w Runmageddonie!
 

W sobotę 10.09.2016 r w Gdyni odbyła się kolejna edycja biegu z cyklu Runmageddon. Runmageddon to extremalny bieg z przeszkodami, w którym nie liczy się tylko forma, ale przede wszystkim współpraca i pomaganie sobie nawzajem.

Bez współpracy ze sobą nie da się ukończyć tego biegu. W Runmageddonie nasz region godnie reprezentowali członkowie Stowarzyszenia Morsy Turek. Najpierw do startu w Runmageddon Kids stanęły dzieci – Gabrysia, Maja, Mikołaj, Filip i Mateusz - przełamali strach i pokonali wszystkie przeszkody i zostali nagrodzeni medalami.

reklama

Następnie do startu stanęli starsi – Grzegorz, Łukasz, Maciej i Jarek, którzy spróbowali swoich sił w Nocnym Runmageddonie w serii Rekrut. Wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg, którego jedną z ostatnich przeszkód było przejście przez kontener wypełniony wodą z lodem . Była więc to najprzyjemniejsza przeszkoda do pokonania dla Morsów.

materiał prasowy Morsy Turek

Podobne artykuły

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy...

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy Wyklętych w...

z dzisiaj
Co warto wiedzieć przed zakupem butów...

Co warto wiedzieć przed zakupem butów trekkingowych...

15 wrz.
Klub Biegacza ''Maraton Turek'' z nowym zarządem

Klub Biegacza ''Maraton Turek'' z nowym zarządem

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama