piątek 19 kwietnia 2024

Alfa, Leonii, Tytusa

Seniorzy Tura roznieśli Płomień Neklę aż 7:1

W sobotnie popołudnie nasz Tur mierzył się na wyjeździe z drużyną Płomień Nekla, boisko bardzo trudne, a przeciwnik oprócz przegranej z Gks Sompolno wszystkie mecze na swoim terenie remisował. Nasi piłkarze od początku meczu dyktowali warunki, przeciwnik bardzo rzadko był w posiadaniu piłki a jak już udało mu się przejąć piłkę to natychmiast ją tracił.

W 14 minucie po świetnym podaniu Beniamina Trzepacza bramkarza gospodarzy pokonał Zbigniew Kowalski. Tur nie odpuścił i nadal atakował jednak brakowało szczęścia w wykańczaniu akcji które nasi piłkarze wypracowywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla naszych.

Na drugą połowę Tur wyszedł bardziej zmotywowany, głodny bramek co już w 49 minucie poskutkowało piękną bramką Beniamina Trzepacza, i tak worek z bramkami się rozwiązał.

Niespełna 4 minuty później bramkarza gospodarzy pokonał Damian Bąkowski. Mecz zakończył się wynikiem 1:7 dla naszej drużyny która na boisku w każdym aspekcie przeważała.

Bramki dla Tura:

14’ Zbyszek Kowalski (asys- Beniamin Trzepacz)
49’ Beniamin Trzepacz (asys- Zbigniew Kowalski)
53’ Damian Bąkowski (asys- Jakub Dudek)
58’ Zbigniew Kowalski (asys- Krystian Przybylak)
81’ Krystian Przybylak (asys- Tomasz Kasierski)
83’ Beniamin Trzepacz (asys- Damian Bąkowski)
88’ Krystian Przybylak (asys- Beniamin Trzepacz)

Skład Tura:

30 Dariusz Brzostowski (70’ Igor Szczepaniak)