poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnik MKS TUR 1921 Turek w kadrze wielkopolskiego ZPN rocznik 2003

Zawodnik MKS TUR 1921 Turek w kadrze wielkopolskiego ZPN rocznik 2003
 

Zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego „Tur 1921” Turek Michał Dybus, został powołany do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu rocznika 2003.

Michał na co dzień trenuje w zespole trampkarza starszego naszego Klubu, na pozycji obrońcy- pomocnika, prowadzonym przez trenera Dawida Jóźwiaka. Jest jednym z wyróżniających się graczy tej drużyny. Nasz zawodnik wielokrotnie był powoływany na konsultacje oraz do kadry Konińskiego OZPN, pomyślnie przeszedł także testy do zespołu Lecha Poznań. 

reklama

Liczymy, że Michał na stałe zajmie miejsce w tej kadrze i będzie mógł się dalej rozwijać, podnosząc swoje umiejętności, które wykorzysta także w naszym Klubie. Trzymamy kciuki za Michała i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.
Finał Euro 2020 w Turkowskiej Strefie Kibica...

Finał Euro 2020 w Turkowskiej Strefie Kibica już dziś!

10 lip.
TUR 1921 Turek - Wicher Dobra   9:2

TUR 1921 Turek - Wicher Dobra 9:2

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama