środa 29 września 2021

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

OZPN Konin uruchamina program patronatów

OZPN Konin uruchamina program patronatów
 

Z myślą o wspieraniu wydarzeń sportowych, edukacyjnych, naukowych czy też kulturalnych mających charakter lokalny i promujących piłkę nożną, OZPN Konin wprowadza w życie program patronatów.

Czym jest patronat OZPN?

Patronat jest wyróżnieniem honorowym podkreślającym szczególny charakter przedsięwzięcia. Nie oznacza jednocześnie deklaracji wsparcia finansowego, rzeczowego lub organizacyjnego.

reklama

Kto może ubiegać się o patronat?

O patronat mogą ubiegać się kluby zrzeszone w ramach Konińskiego Związku Piłki Nożnej, instytucje państwowe oraz samorządowe, a także organizacje pozarządowe działające na terenie powiatów: konińskiego, wrzesińskiego, kolskiego, turkowskiego oraz słupeckiego.

Korzyści z uzyskania patronatu?

  • podkreślenie rangi wydarzenia,
  • możliwość umieszczenia logo OZPN Konin na materiałach promujących wydarzenie,
  • dotarcie do szerszego kręgu odbiorców poprzez zamieszczenie informacji o wydarzeniu na stronie internetowej KOZPN oraz na profilu OZPN Konin na facebooku.

Wprowadzenie programu patronatów jest kolejnym krokiem w kierunku promowania piłki nożnej w regionie. Tym razem proponujemy naszym klubom oraz innym organizacjom wsparcie organizowanych przez nich wydarzeń w postaci nadania patronatu honorowego. Wierzymy, że taki status podniesie rangę danego wydarzenia, a także pozwoli pozyskać kolejnych partnerów i sponsorów – wyjaśnia Bartłomiej Tarłowski, Przewodniczący Komisji Marketingu KOZPN, na wniosek której Zarząd jednogłośnie opowiedział się za wprowadzeniem programu patronatów w życie.

W jaki sposób ubiegać się o uzyskanie patronatu? Najpierw należy zapoznać się z regulaminem Patronatów OZPN Konin na stronie www.koninskiozpn.pl. Po zapoznaniu się z regulaminem należy wypełnić stosowny formularz zgłoszeniowy online dostępny na stronie OZPN Konin.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.
Finał Euro 2020 w Turkowskiej Strefie Kibica...

Finał Euro 2020 w Turkowskiej Strefie Kibica już dziś!

10 lip.
TUR 1921 Turek - Wicher Dobra   9:2

TUR 1921 Turek - Wicher Dobra 9:2

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama