niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Konrad Fornalczyk zwyciężył w Pucharze Świata WPC

Konrad Fornalczyk zwyciężył w Pucharze Świata WPC
 

Najsilniejszy człowiek z naszego miasta odniósł kolejny niemały sukces, tym razem pokazał swoją siłę podczas zawodów, które odbyły się w stolicy Czech. Konrad Fornalczyk wziął udział w Pucharze Świata WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w ramach EVLS Prague Showdown & Benchpress WPC i wrócił do Polski z kolejnym medalem w dłoni.

W zawodach wzięło udział ponad stu zawodników z kilkunastu krajów świata. Konrad zwyciężył w swojej kategorii wagowej.

reklama

W dużej mierze do sukcesu naszego zawodnika przyczynili się sponsorzy, którym to Konrad serdecznie dziękuje za pomoc: Firmie Activlab, Zesiuk, Semar Sebastian Jesionowski , Monster Power oraz www.dywaniki.net.pl.

go

Konrad Fornalczyk zwyciężył w Pucharze Świata WPC

Podobne artykuły

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął...

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął 240 kg...

30 maj.
Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

18 maj.
Wideo: I Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli w...

Wideo: I Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli w...

10 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama